reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

negatywne testy a jednak ciaza

A miałaś kiedyś kontakt z osobą niepełnosprawną intelektualnie? Wszystko rozumiała co do niej mówisz?

Poki co to do Ciebie nie dociera co napisałam...
Dociera dociera.
Ale nie życzę sobie żebyś mnie obrażala.
Już na marcowych mamach wszystkiego sie czepialas, tu widzę to samo. Żenada.
 
reklama
Dziewczyny, trochę oglady. Ja rozumiem, że Ania zadaje śmieszne dla was pytania, ale po prostu nie musicie odpowiadać.

Nie jestem pewna czy "troll" zadawałby sobie tyle trudu w rozmowie z wami.

Przemyślcie sprawę. Może po drugiej stronie siedzi niedorozwinięta osoba.

Tak, takie osoby dorastają i nie zawsze ma się nad nimi kontrolę. Chcecie wylewać swoje żale, to idźcie gdzieś indziej.

Już i tak padło tu wiele niepotrzebnych i kąśliwych uwag pod adresem osoby której nie znacie...

Czytałaś jej poprzednie wątki czy nie? Jeśli nie to zapraszam do lektury...
Od maja jeden i ten sam temat...
Wątpię żeby to była osoba chora, raczej ktoś kto próbuje zasmiecac forum i robi sobie z nas jaja.....a podobno ma 29lat i już starsze dziecko.
 
Dociera dociera.
Ale nie życzę sobie żebyś mnie obrażala.
Już na marcowych mamach wszystkiego sie czepialas, tu widzę to samo. Żenada.
Jeżeli od dwóch miesięcy zadaje to samo pytanie i nie rozumie to powinni całkiem ją zablokować albo przez robienie żartów albo jak ktoś podejrzewa może jest chora. Tak czy siak nie ma sensu kontynuowania jej profilu.
 
Dociera dociera.
Ale nie życzę sobie żebyś mnie obrażala.
Już na marcowych mamach wszystkiego sie czepialas, tu widzę to samo. Żenada.
Ty sobie nie życzysz, by ktoś Cię obrażał? Popatrz na siebie, bo w tej chwili robisz to samo w tym temacie... Może dziewczyna tak bardzo chce zajść w ciążę, że docieka niemożliwego lub wręcz przeciwnie - nie chce w niej być i w panice zadaje takie, a nie inne pytania. Jak się temat nie podoba, to można go zignorować i tyle, a nie jechać po dziewczynie, jak po łysej kobyle.
 
Ty sobie nie życzysz, by ktoś Cię obrażał? Popatrz na siebie, bo w tej chwili robisz to samo w tym temacie... Może dziewczyna tak bardzo chce zajść w ciążę, że docieka niemożliwego lub wręcz przeciwnie - nie chce w niej być i w panice zadaje takie, a nie inne pytania. Jak się temat nie podoba, to można go zignorować i tyle, a nie jechać po dziewczynie, jak po łysej kobyle.
Nie mogę. Hahaha.
 
Ty sobie nie życzysz, by ktoś Cię obrażał? Popatrz na siebie, bo w tej chwili robisz to samo w tym temacie... Może dziewczyna tak bardzo chce zajść w ciążę, że docieka niemożliwego lub wręcz przeciwnie - nie chce w niej być i w panice zadaje takie, a nie inne pytania. Jak się temat nie podoba, to można go zignorować i tyle, a nie jechać po dziewczynie, jak po łysej kobyle.
Przeczytaj sobie poprzednie jej posty to pogadamy. Ta dziewczyna jest chora ale psychicznie bo nikt normalny nie pieprzy takich głupot. Ja tez bardzo chciałam być w ciąży dwa razy ja straciłam ale nie użalam sie nad sobą i nie doszukuje
 
Ty sobie nie życzysz, by ktoś Cię obrażał? Popatrz na siebie, bo w tej chwili robisz to samo w tym temacie... Może dziewczyna tak bardzo chce zajść w ciążę, że docieka niemożliwego lub wręcz przeciwnie - nie chce w niej być i w panice zadaje takie, a nie inne pytania. Jak się temat nie podoba, to można go zignorować i tyle, a nie jechać po dziewczynie, jak po łysej kobyle.

Gdzie według ciebie ktokolwiek jedzie po tej dziewczynie to nie wiem.... Gdybyście czytaly poprzednie jej wątki to byście wiedziały czemu dziewczyny tak a nie inaczej reagują na jej kolejne wpisy. Bo tyle już starały się pomóc, przetłumaczyć ale się nie da.
 
reklama
Do góry