reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Chciałem się przywitać. Mam na imię Nikodem waga 4 170 g i 59 cm. Trzymam mocno kciuki za Was bo na pewno się uda, potrzeba czasem dużo czasu i cierpliwości. Mama wygląda na najszczęśliwszą kobietę na świecie
 

Załączniki

  • 20190812_184056.jpg
    20190812_184056.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 119
reklama
Cześć dziewczyny. Chciałem się przywitać. Mam na imię Nikodem waga 4 170 g i 59 cm. Trzymam mocno kciuki za Was bo na pewno się uda, potrzeba czasem dużo czasu i cierpliwości. Mama wygląda na najszczęśliwszą kobietę na świecie
O jaki piękny, cudny człowiek! Niech mu się darzy w życiu! Niech Wam się darzy w życiu! :D
 
Cześć dziewczyny. Chciałem się przywitać. Mam na imię Nikodem waga 4 170 g i 59 cm. Trzymam mocno kciuki za Was bo na pewno się uda, potrzeba czasem dużo czasu i cierpliwości. Mama wygląda na najszczęśliwszą kobietę na świecie
Gratulacje!!! Ślicznego sie doczekaliscie synka. Niech zdrowo rosnie[emoji8]
 
czesc kochane, u mnie pojawily sie jakies plamienia - kawa z mlekiem, nawet nie plamienia, resztki luteiny sa tego koloru, mialyscie tak moze?
Jutro moj lekarz nie pracuje, moze zrobic bete, sama nie wiem
 
u nas cudnie,mamy rewelacyjne dzieci na razie spiaco,jedzaco-placzaca w jakims celu i usmiechajaco sie tak ze slonce wychodzi zza kazdej chmury.Blizniaki to juz wyzszy lewel pomimo to kazdej ktora sie boi tematu moge napisac ze jest spokojnie do ogarniecia.i dostaje sie wszystkiego podwojnie od usmiechow do bakow po mleku.Nie zaluje ani centa wydanego na procedury, bo dostajemy tyle za to ze nie da sie tego przeliczyc na zadne pieniadze. Dzieciaki sa totalnie inne pod wzgledem charakteru i wygladu pomimo to wiez z brzucha im pozostala i nadal sie rozwija. Jestem nieziemsko szczesliwa ze je mamy.A wam kochane moge tylko powiedziec...nie poddawac sie, przec do przodu .Ja tu tyle ciosow dostalam ze wiecej sie chyba nie da i gdybym musiala szlam bym ta ciernista droga jeszcze raz.
Zobacz załącznik 1010386
Ja zawsze mam twoja historie
 
reklama
u nas cudnie,mamy rewelacyjne dzieci na razie spiaco,jedzaco-placzaca w jakims celu i usmiechajaco sie tak ze slonce wychodzi zza kazdej chmury.Blizniaki to juz wyzszy lewel pomimo to kazdej ktora sie boi tematu moge napisac ze jest spokojnie do ogarniecia.i dostaje sie wszystkiego podwojnie od usmiechow do bakow po mleku.Nie zaluje ani centa wydanego na procedury, bo dostajemy tyle za to ze nie da sie tego przeliczyc na zadne pieniadze. Dzieciaki sa totalnie inne pod wzgledem charakteru i wygladu pomimo to wiez z brzucha im pozostala i nadal sie rozwija. Jestem nieziemsko szczesliwa ze je mamy.A wam kochane moge tylko powiedziec...nie poddawac sie, przec do przodu .Ja tu tyle ciosow dostalam ze wiecej sie chyba nie da i gdybym musiala szlam bym ta ciernista droga jeszcze raz.
Zobacz załącznik 1010386
Ja zawsze mam twoja historie
 
Do góry