reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
Super pomysł :) ja jest jeszcze około 2 dni przed owu i zaczynamy działać :) poprzednie dwa cykle - pierwszy okazał się ciąża biochemiczna a drugi lipcowy w sumie to ciężko to nazwać staraniem jak kochaliśmy się tydzień po owu bo byłam z dziećmi na wakacjach u rodziny - ale jak okres się spóźniał to i tak nadzieja była ;p oczywiście nic z tego nie wyszło tak wiec liczymy na ten cykl. Obecnie 11dc. A u Ciebie który? :)
 
Hejka, jestem Lena [emoji4]
U nas jeszcze przed wizytą u lekarza ale dwie kreski się pojawiły a beta robiona dziś 762 [emoji1320]
IMG_3134.JPG

Zobaczymy jeszcze jak przyrost i wizyta bo mam problem z PCOS ale na razie wielki szok i radość [emoji87] cały dzień chodzę zakręcona i aż nie wiem co się dzieje! Według ostatniej miesiączki 4 tydzień 5 dzień. Kompletnie niespodziewanie, staramy się od paru miesięcy i już powoli przestawałam liczyć na druga kreskę. A dziś rano wpadł mi w ręce test wiec stwierdziłam „a co mi tam, robię”, nawet zębów nie zdążyłam umyć a tu druga krecha[emoji87] mam nadzieje ze zaraz przybędzie więcej majówek [emoji4] trzymam kciuki!
 
Witajcie:-) nawet nie wiecie jak bardzo chciałabym do Was dolaczyc I zostać na tym forum już do maja:-)
U mnie dzisiaj 22 dc,starania były, czekamy jeszcze tydzień do przyszłej srody:-)
 
Hejka, jestem Lena [emoji4]
U nas jeszcze przed wizytą u lekarza ale dwie kreski się pojawiły a beta robiona dziś 762 [emoji1320]Zobacz załącznik 1012231
Zobaczymy jeszcze jak przyrost i wizyta bo mam problem z PCOS ale na razie wielki szok i radość [emoji87] cały dzień chodzę zakręcona i aż nie wiem co się dzieje! Według ostatniej miesiączki 4 tydzień 5 dzień. Kompletnie niespodziewanie, staramy się od paru miesięcy i już powoli przestawałam liczyć na druga kreskę. A dziś rano wpadł mi w ręce test wiec stwierdziłam „a co mi tam, robię”, nawet zębów nie zdążyłam umyć a tu druga krecha[emoji87] mam nadzieje ze zaraz przybędzie więcej majówek [emoji4] trzymam kciuki!

A brałaś coś może podczas starań? :)
 
A brałaś coś może podczas starań? :)

Tak, duphaston 2x1 od 16 do 25 dnia cyklu :) wcześniej brałam tabletki anty dłuższy czas i po odstawieniu zatrzymał mi się okres. Plan był taki ze jeśli nie zaskoczy do października na samym duohastonie to wystartujemy z pobudzaniem owulacji ale udało się i mam nadzieje ze wszystko będzie ok :)
 
Super pomysł :) ja jest jeszcze około 2 dni przed owu i zaczynamy działać :) poprzednie dwa cykle - pierwszy okazał się ciąża biochemiczna a drugi lipcowy w sumie to ciężko to nazwać staraniem jak kochaliśmy się tydzień po owu bo byłam z dziećmi na wakacjach u rodziny - ale jak okres się spóźniał to i tak nadzieja była ;p oczywiście nic z tego nie wyszło tak wiec liczymy na ten cykl. Obecnie 11dc. A u Ciebie który? :)

Ja ostatnią @ miałam 01.08. Ostatni cykl trwał 26 dni, wcześniejsze 28. Chciałabym testować w poniedziałek.
 
Witajcie:-) nawet nie wiecie jak bardzo chciałabym do Was dolaczyc I zostać na tym forum już do maja:-)
U mnie dzisiaj 22 dc,starania były, czekamy jeszcze tydzień do przyszłej srody:-)

U mnie dziś 20 dc. Ja zamierzam testować w poniedziałek. Jak nie będzie pozytywu to pójdę na betę.

Ale mam przeczucie, że się udało. :)
 
reklama
helo to i ja wpadne. Mam dzis 25dc, cykle srednio co 28 dni. Zawsze mam brazowy sluz przed @, w tamtym mcu to nawet 7 dni orzed @ sie pojawil. teraz narazie nic. Ciazowych objawow narazie nie mam, oprocz lekko bolacych piersi o dzis mnie brzuch bolal ale jak na @. Jutro rano zatestuje, jak bedzie biel to czekamy na @. Mamy juz dwojke urwisow, wiec spiny strasznej nie ma ;-)
 
Do góry