reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża z wkładką domaciczną, spiralą

ilonaryyy

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2019
Postów
31
Witam. Zaszlam w ciaze ze spirala miedziana, bylam pewna, ze mnie to nie spotka a tu bachhh. Mam męża i dwójkę dzieci. Na początku nie chcialam, myslalam ze moze poronie ale teraz chce tego dziecka. To dopiero początek, 7/8tydz. Mam pytanie do kobiet, które zaszły w ten sam sposób. Byly jakies kompilacje? Dzidzius urodzil sie zdrowy? Dziękuję za odpowiedź.
 
reklama
Można zgubić np podczas miesiaczki. Ostatnio na FB dziewczyna ostrzegała. Gdyby nie używała kubeczka menstruacyjnego pewnie by ja zwyczajnie w świecie spłukała i nie zauważyła nawet
Gdyby nie używała kubeczka to pewnie używałaby podpasek i by ją na niej znalazła. Wg mnie spirala jest na tyle duża ze naprawdę ciężko nie zauważyć wypadniecia. Z resztą jaki to ma związek z tematem? Żadna metoda antykoncepcji niestety nie jest stuprocentowo pewna
 
reklama
Mi się np wysunęła do kanału szyjki macicy i tylko lekarz to zauważył. Ale nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie wypada całkiem i kobieta tego nie rejestruje.
Do autorki tematu- rozumiem,że nadal masz spiralę, nie boisz się że ten ciągły stan zapalny zaszkodzi płodowi? Mój ginekolog niby mówił,że nic się nie stanie,ale ja bym sobie nie wybaczyła,gdyby dziecku to zaszkodziło, skoro już w tą ciążę zaszłam
Boje się ale moj gin mowi, ze nie zaszkodzi absolutnie, poza tym pecherzyk ciazowy jest pod ramieniem spirali takze przy usunięciu zawadzi.
 
reklama
Do góry