reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla dwulatki

Mamaminionka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Grudzień 2018
Postów
352
Poszukuję prezentu dla dwulatki. Okoliczność - chrzest razem z urodzinami. Budżet do 300 zł.
Młoda nie przepada za zabawkami, rodzice nie chcą biżuterii itp. Więc sporo rzeczy odpada... Myślałam nad rowerkiem biegowym lub jakimś jeździkiem. Ale być może już ma coś takiego (po starszym rodzeństwie). Kasę niebardzo chcę dawać - chciałabym aby mała dostała coś, czym chociaż trochę się nacieszy.
Macie może jakieś pomysły?
 
reklama
Poszukuję prezentu dla dwulatki. Okoliczność - chrzest razem z urodzinami. Budżet do 300 zł.
Młoda nie przepada za zabawkami, rodzice nie chcą biżuterii itp. Więc sporo rzeczy odpada... Myślałam nad rowerkiem biegowym lub jakimś jeździkiem. Ale być może już ma coś takiego (po starszym rodzeństwie). Kasę niebardzo chcę dawać - chciałabym aby mała dostała coś, czym chociaż trochę się nacieszy.
Macie może jakieś pomysły?
Jeśli chcesz zabawki to polecam farmę że zwierzakami z serii Little People u nas robi furorę od roku codziennie się tym bawią. Inny pomysł to lego duplo, Fajna też by była sesja zdjęciowa.
 
A może jakieś ciuszki? Rowerek biegowy dla dwulatki to super sprawa! Chyba bez względu na to czy ma po starszym rodzeństwie czy nie będzie się cieszyła ze wszystkiego:)
 
Ewentualnie bon do smyka np? Taka wirtualna kasa ale będzie musiala byc spozytkowana w dzieciecym sklepie. Ja tak robie za kazdym razem jak jest jakas okazja w kierunku dzieciakow mojej bratowej bo kasy tez nie chce dawac bo wiadomo roznie to jest
 
Poszukuję prezentu dla dwulatki. Okoliczność - chrzest razem z urodzinami. Budżet do 300 zł.
Młoda nie przepada za zabawkami, rodzice nie chcą biżuterii itp. Więc sporo rzeczy odpada... Myślałam nad rowerkiem biegowym lub jakimś jeździkiem. Ale być może już ma coś takiego (po starszym rodzeństwie). Kasę niebardzo chcę dawać - chciałabym aby mała dostała coś, czym chociaż trochę się nacieszy.
Macie może jakieś pomysły?
Jezdzika nie polecam, córka dostała na roczek i leży. Lubi za to rysować, masze i niedźwiedzia, a może jakaś kuchenka dla dzieci?
 
Mi do głowy przychodzi:
1. Hulajnoga
2. Tablica kredowa/suchościeralna
3. wspomniane wcześniej lego Duplo
 
Jeśli masz jej zdjęcie na allegro są fajne albumy do zdjęć z drewnianą oprawą i wygrawerowana twarz dziecka koszt około 100zl. My tak kupiliśmy i jeszcze do tego ubranka.
 
reklama
Do góry