reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wykres temperatury

Fionka91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
66
Hej,
Mam prośbę, czy ktoś mógłby pomoc mi zinterpretować ten wykres ? @ była 19.08 ostatnio cykle trwają koło 30 dni. Starałam się mierzyć zaraz po przebudzeniu, mniej więcej o tej samej porze.

255EEAA9-85E3-4437-8AE1-02DD50F7B211.png


Z góry dziękuje
 
reklama
Hej,
Mam prośbę, czy ktoś mógłby pomoc mi zinterpretować ten wykres ? @ była 19.08 ostatnio cykle trwają koło 30 dni. Starałam się mierzyć zaraz po przebudzeniu, mniej więcej o tej samej porze.

Zobacz załącznik 1020603

Z góry dziękuje
Ciężko. Ja na wykresie nie widzę owulacji. Masz termometr owulacyjny z dwoma zerami po przecinku?
 
Właśnie dla mnie tez to dziwnie wyglada ale chodziłam na monitoring dwa miesiące wcześniej i owulacja była wiec już sama nie wiem ... dopiero teraz zaczęłam mierzyć, od tego miesiąca
 
Jest zbyt chaotyczny ten wykres .
Nie ma wyraźnego skoku temperatury owulacji .
Z niego można odczytać ze owulacji nie było .. ale moglaś źle mierzyć temerature.
Mierzymy zawsze o tej samej porze przed wstaniem z łóżka. Jeśli mierzyłaś godzine pozniej lub godzine wczesniej to odejmujemy lub dodajemy 0.1 stopnia Itd.
Jeśli doszło do owulacji to temperatura pozostaje na wyzyszym poziomie az do dnia miesiaczki lub jesli doszlo do zaplodnienia.
Załaczam mój szczęśliwy wykres :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20190910-140630_Period Tracker.jpg
    Screenshot_20190910-140630_Period Tracker.jpg
    160,9 KB · Wyświetleń: 807
Ech ... grutuluje ze się udało.

My już od marca/kwietnia próbujemy.
Generalnie mierze mniej więcej o tej samej porze chociaż czasem jest różnica w czasie i nie wiedziałam ze należy dodać albo odejmować te 0.1. Generalnie mój partner jest na suplementach na chłopców oraz wiesiołku, ja byłam do połowy cyklu na wiesiołku. Już sama nie wiem co i jak :( lekarz powiedział ze nie wyglada żeby było coś nie tak ze mna, jeżeli się nie uda to po nowym roku dalsza diagnostyka
 
Ech ... grutuluje ze się udało.

My już od marca/kwietnia próbujemy.
Generalnie mierze mniej więcej o tej samej porze chociaż czasem jest różnica w czasie i nie wiedziałam ze należy dodać albo odejmować te 0.1. Generalnie mój partner jest na suplementach na chłopców oraz wiesiołku, ja byłam do połowy cyklu na wiesiołku. Już sama nie wiem co i jak :( lekarz powiedział ze nie wyglada żeby było coś nie tak ze mna, jeżeli się nie uda to po nowym roku dalsza diagnostyka
Napewno sie uda :)
Generalnie naturalne planowanie rodziny jest bardzo wymagajace od kobiet.. i trzeba byc sumiennym i nauczyć się interpretacji wykresu. wplyw na pomiar temperatury ma wiele czynnikow, ktore ten pomiar mogą zaklocic np. Spozyty alkohol, stres, niewyspanie itp. Poczytaj sobie w internecie jest duzo na ten temat.
Nam udalo sie w 3 cyklu wlasnie z mierzeniem temperatury .
A mierzysz w pochwie ?
 
reklama
Napewno sie uda :)
Generalnie naturalne planowanie rodziny jest bardzo wymagajace od kobiet.. i trzeba byc sumiennym i nauczyć się interpretacji wykresu. wplyw na pomiar temperatury ma wiele czynnikow, ktore ten pomiar mogą zaklocic np. Spozyty alkohol, stres, niewyspanie itp. Poczytaj sobie w internecie jest duzo na ten temat.
Nam udalo sie w 3 cyklu wlasnie z mierzeniem temperatury .
A mierzysz w pochwie ?
Nie, pod językiem ale zawsze po tej samej stronie
 
reklama
Do góry