reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

temat dawno skończony, dziewczyny dały sobie po buziaku.
Cos przeoczylam? Mialas dzis kochana robic bete? Ja od rana do wieczora leze i drzemie. Moja energia zostala chyba gdzies na jakiejs wizycie w klinice i nie ma ochoty wrocic. Niby kapiel to relax,ja sie przymierzam od rana i nawet tego mi sie nie chce..leze zwinięta w kokon z koca jak taki menelek bo nawet sie dzis nie czesalam;) jak wstalam tak zostalam:(
 
reklama
Aha. U mnie jest problem z pękaniem pęcherzyków.. ale z tego co piszesz wychodzi na to, że jesli zdecydują sie na cykl sztuczny to ten miesiac będzie w placy;( bo dr kazal mi czekac na @ i umowić się do kliniki między 2 a 4dc.. czyli jakby chcieli ten sztuczny a od 1-2dc zaczyna się leki to będzie za późno;(
Nie koniecznie, ja miałam przyjść w 2-3 DC, i właśnie tego dnia zaczęłam brać leki, czyli nic straconego.
 
Encorton może? ja to brałam za 1 razem i serduszko za wolno biło i poronienie. Kiedyś czytałam o tym, ale nie mogłam nigdzie znaleźć takich informacji. Tym razem nie przepisali mi tego, tylko rozrzedzające krew. Ciekawe czemu? A encorton brałam do 12dpt jak potwierdziłam ciążę betą. Lekarz kazał odstawić od razu.

A co do do tych wszystkich stymulacji to jestem zdania, że układ hormonalny, a tym bardziej rozrodczy nie jest zer- jedynkowy, że każdej Pani czy Panu jak podamy dane leki to u każdego się sprawdzi. Medycyna wchodzi na coraz wyższy poziom, ale w tym przypadku za każdym razem jest to eksperyment. Ogólnie wiadomo co robić, ale konkretnie, jest to na zasadzie prób i błędów.
Ja też brałam encorton chyba do 9 tyg,źle się po nim czułam,bardzo osłabiona byłam.
 
Do ojca bym nie chciała iść. Raczej wolę młodszych ale z tego co widzę na stronie wizyty droższe ma tylko jeden syn chyba starszy a ten młodszy ma normalne. Potrzebuję się zapisać tak na za miesiąc. Miałam dzwonić ale nie mogę się zdecydować. A słyszałaś jakieś opinie o innych lekarzach z tej kliniki? Dużo kobiet tam mają.
Dwie kobiety
Do ojca bym nie chciała iść. Raczej wolę młodszych ale z tego co widzę na stronie wizyty droższe ma tylko jeden syn chyba starszy a ten młodszy ma normalne. Potrzebuję się zapisać tak na za miesiąc. Miałam dzwonić ale nie mogę się zdecydować. A słyszałaś jakieś opinie o innych lekarzach z tej kliniki? Dużo kobiet tam mają.
Dwie kobiety w tym Banach ona sie nazywa. Druga taka strasza i dla mnie dziwnie wyglada. Bana..ch jest bardzo ladna ale tez nosi sie troche za wysoko :) Ja nie lubie kobiet ginekologow. Zawsze lepeij sie dogadywalam z facetami :) Wiec jesli chodzi o kobiety to ci nie podpowiem. Z lekarzy nie Radwa...ow polecam dr Połać i dr Guzowski. W miesiac spokojnie sie wyrobisz. Teraz drugi syn robi prof wiec za chwile i ceny beda wyzsze :)
 
Daj już pls spokój z tymi ciuszkami. Tak naprawdę to nie jest już ważne. Nikt nikomu nie chciał zrobić przykrości, więc pls zamknijmy już tę dyskusję. Na pewno takich postów już nie będzie. Pozdrowionka!!!
No chyba jest ważne skoro wszystkich tak poruszyło ?? Wyraziłam tylko swoje zdanie, zresztą nie ja pierwsza.. I myślę że to jest zdanie nie jednej tutaj tylko nie każdy się odezwie..
 
No chyba jest ważne skoro wszystkich tak poruszyło ?? Wyraziłam tylko swoje zdanie, zresztą nie ja pierwsza.. I myślę że to jest zdanie nie jednej tutaj tylko nie każdy się odezwie..
Ja sie odezwe.
Tez mi sie to niepodobalo
Ale poprostu to zlekcewazylam. Dziewczyna naprawde nie chciala zle, ale chciala je tu sprzedac :)
Zreszta to nie wazne. Mam nadzieje ze kazda z nas bedzie chciala niedlugo sprzedac ciuszki po swoim malenstwie :)
 
reklama
Do góry