reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Kochane, a jak przyjęli to u was w pracy? Ja myślałam że popracuje sobie do 7 mca. A tu 7 tydzień i od razu l4..
Na szczęście kierownik wyrozumiały i jakoś to przebolal. :D
 
Wy piszecie, że macie lepszy dzień, ja to mam z dnia na dzień coraz gorszy, mój organizm zwariował, w ciągu dnia jem umiarkowanie bo mnie mdli i mi się odbija cały czas, a wieczorem jak jest lepiej to zaczyna chcieć mi się jeść, w nocy jest apogeum głodu, budzę się, wiercę się, nie mogę spać z tego głodu, a rano dzisiaj zwymiotowalam zaraz po wstaniu. Czy u was też głód generuje nudności i wymioty? Przez to, że w nocy ciężko śpię to w ciągu dnia nie mam siły na nic.

Nie chce podjadać w nocy bo później waga będzie tragiczna. Jedynie wstaje i pije wode. Czy ktoś też ma tak podobnie?
 
Wy piszecie, że macie lepszy dzień, ja to mam z dnia na dzień coraz gorszy, mój organizm zwariował, w ciągu dnia jem umiarkowanie bo mnie mdli i mi się odbija cały czas, a wieczorem jak jest lepiej to zaczyna chcieć mi się jeść, w nocy jest apogeum głodu, budzę się, wiercę się, nie mogę spać z tego głodu, a rano dzisiaj zwymiotowalam zaraz po wstaniu. Czy u was też głód generuje nudności i wymioty? Przez to, że w nocy ciężko śpię to w ciągu dnia nie mam siły na nic.

Nie chce podjadać w nocy bo później waga będzie tragiczna. Jedynie wstaje i pije wode. Czy ktoś też ma tak podobnie?
Moja bratowa miała takie problemy. Dostała od ginekologa prenatal womi. Pomogło :)
 
.Mała Mi. Byłam w 2014 roku na zupełnie innym forum ciążowym i również jedna z dziewcząt tak się nazywała i już mi się miło skojarzyło :) w ogóle dziewczyny z forum były bardzo zżyte pamiętam że założyliśmy sobie zamkniętą gr FB i poznałyśmy jak łyse konie i kontakt jest po dziś dzień.
 
No dziewczyny i ja na l4 ciaza mlodsza o tydzien wiec 6+1 a nie 7+1, serduszka jeszcze nie ma pęcherzyk 13mm i jest pęcherzyk żółciowy wiec na echo jwszcze troszkę za wczesnie kolejna wizyta 30, mam duphaston i nospe, odpoczynek i nie dźwigać, bez seksu, także cierpliwie tydzien czekam
 
No dziewczyny i ja na l4 ciaza mlodsza o tydzien wiec 6+1 a nie 7+1, serduszka jeszcze nie ma pęcherzyk 13mm i jest pęcherzyk żółciowy wiec na echo jwszcze troszkę za wczesnie kolejna wizyta 30, mam duphaston i nospe, odpoczynek i nie dźwigać, bez seksu, także cierpliwie tydzien czekam
No to musisz się oszczędzać kochana i cierpliwie czekać jeszcze tydzień a już napewno serduszko zobaczysz [emoji176]
 
reklama
Do góry