reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Pytała któraś z Was o seriale, ja chciałabym polecić podcasty Okuniewskiej na Spotify, uwielbiam!
Screenshot_2019-11-09-00-23-27-155_com.spotify.music.jpeg
 
reklama
Hej Kobitki, ja w drodze do pracy, kanapka w rękę i biorę się za nadrabiania, wczoraj w pracy zapiernicz, po pracy też i nawet miałam czasu poczytać. Miłego dzionka 😊
 
Dzień dobry bardzo! Dziś zaczynam 13 tydzien , ale z tego co widzialam jest ze mną duzo mam, które również ze mną maja co świętować! Ryzyko spada o 65 % więc można odetchnąć z ulgą i sie chwalić. U mnie wiedzą tylko najbliżsi, ale od dziś będę się przyznawać 😊 przy pierwszej ciąży tez czekałam do 13 tyg , zanim mówiłam znajomym... udanej soboty życzę!
 
Cześć laski!

Przepraszam, że ostatnio mniej się udzielam ale też mam swoje wielkie/małe problemy i próbuje ogarnąć.

Właśnie leżę w łóżku i czekam aż przestanie mnie ssać żołądek 🙃 Moje kochane dziecię przeszło do nas od łóżko, wtuliła się we mnie i zasnęła ponownie więc niby mogłabym spać ale jakoś już nie idzie 🧐

Dzisiaj biorę się za porządki z mężem już takie bardziej świąteczne - odsuwanie sofy, łóżek, mycie okien itd. więc mamy co robić.

Ściskam Was wszystkie, rośnijcie!!! 😘
 
Hej laski. Nie jestem w stanie nadrobić wiadomości.
U mnie źle..tragicznie.
Nie będę tutaj pisała i się zalila, czekam więc na zamknięty.
Cudownego weekendu.
W takim razie czekamy spokojnie na zamknięty, a na razie tulkam [emoji847] Doczytałam że z dzidzią ok, a reszta to NA PEWNO przejściowy kryzys. Trzymaj się [emoji8][emoji8][emoji8]

Witam się przy sobocie [emoji112]
Byłam wczoraj na kontrolnej wizycie u gina i jestem dobrej myśli [emoji106][emoji123] Wszystkie wyniki krwi i moczu ok, cytologia miodzio, ale najważniejsze że oglądał wyniki prenatalnych, a potem zrobił mi usg i powiedział że nt jest na granicy i wg niego będzie dobrze [emoji16] Nochal widoczny, rozmiarowo dzidzia też zgodna z 14 tygodniem, więc... mam tę moooc [emoji445][emoji444][emoji344]
Miłej soboty [emoji8]
 
reklama
Do góry