reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

E tam. To komplement dopiero po 30stce ;)

Ja mam 33 lata i jestem księgowa. Jakiś czas temu będąc w kasie, podszedł Pab po wypłatę i zapytał czy mogę kogos poprosić bo w kasie jest jakieś dziecko. Ale się wkurzyłam. W pracy przez 6 miesięcy sporo ludzi myślało ze jestem stażystka i dostawałam szału.

Ja uważam ze spokojnie wyglądam an swój wiek. [emoji2][emoji2][emoji2]
Może kiedyś to docenię.
 
reklama
No ja też nie mam firanek, zasłon w domu. Tylko rolety dzień/noc :D

Ja nie pozwalam sobie na zbieractwo - wszystko wyrzucam (łącznie z duperelami męża). A jak córa dostanie kinder niespodziankę to zabawka od razu ląduje w koszu. Oszalałabym. Mieszkanie ma 120 metrów - więc chcąc nie chcąc dużo miejsca ale i dużo metrów do sprzątania, gdybym pozwoliła sobie na zbieractwo to bym w życiu tego nie ogarniała. 🤷🏻‍♀️
Tez mam tylko rolety zewnetrzne wiec tacy jestesmy bardzo na widoku
 
Tez mam tylko rolety zewnetrzne wiec tacy jestesmy bardzo na widoku

Mój mąż bardzo długo walczył ze mną aby nie było Firanek… Z tym że u nas, na przeciwko okien jest inny Blok i wieczorami wszystko było chamsko widać.
Niby Rolety są ale mi jednak brakowało tych Firanek, takich zwykłych prostych bez żadnych wzorków…
 
Ja od lat uzywam Myjki do okien Karcher, jedno z najlepszych technologicznych odkryć w gospodarstwie domowym. Teraz nawet mój mąż się „bije” żeby myć okna. Każdy kto przychodzi to chce myć ;) i zaraz sobie kupuje. Ja kupiłam jakieś 6 lat temu na Amazonie i do tej pory świetnie mi służy, trzeba tylko używać ich profesjonalnego płynu do szyb, ale jest bardzo wydajny.
Mam tą samą :) i tez uwazam ją za sprzet nr 1 . W myciu okien najgorsze ramy to prawda, i zbieranie pajeczyn :-) ... heh mieszkamg blisko lasku i ci dwa tygodnie musze sciagac natrętnych lokatorów
 
Mój mąż bardzo długo walczył ze mną aby nie było Firanek… Z tym że u nas, na przeciwko okien jest inny Blok i wieczorami wszystko było chamsko widać.
Niby Rolety są ale mi jednak brakowało tych Firanek, takich zwykłych prostych bez żadnych wzorków…
No pewnie jest przytulniej z firankami, jakos tak wprowadzaja ciepło w pomieszczeniu , ale ja mam piekny widok las sarny i nie odwaze sie zakryc
 
Ja od lat uzywam Myjki do okien Karcher, jedno z najlepszych technologicznych odkryć w gospodarstwie domowym. Teraz nawet mój mąż się „bije” żeby myć okna. Każdy kto przychodzi to chce myć ;) i zaraz sobie kupuje. Ja kupiłam jakieś 6 lat temu na Amazonie i do tej pory świetnie mi służy, trzeba tylko używać ich profesjonalnego płynu do szyb, ale jest bardzo wydajny.

Nie potrafiłabym bez tego żyć [emoji6]
 
Mam pracownię tortów ;) tak wygląda moja praca od środy do soboty, zazwyczaj od 3 w nocy do 22-1, dwie godziny snu i od nowa ;)
No tak, aby stworzyć takie cuda, trzeba się narobić.
Współczuję tylu godzin w pracy.

Wyszłam po 11 na zakupy,dopiero co wróciłam. u mnie w centrum kilka sklepów na krzyż. A ludzi tyle, że szok. Po pieczywo stałam 20 minut! Ludzie siatki bułek, po 4chleby. A ja z tych "cwanych", zapytalam, czy jutro jak co tydzień w niedzielę otwarte.. Otwarte.. Hahha więc jutro będę mieć ciepłe bułeczki.
Wariactwo. A to tylko dwa dni.

Patrzyłam na czujniki gazu. Po weekendzie podejde do castoramy!
 
reklama
Ja mam 33 lata i jestem księgowa. Jakiś czas temu będąc w kasie, podszedł Pab po wypłatę i zapytał czy mogę kogos poprosić bo w kasie jest jakieś dziecko. Ale się wkurzyłam. W pracy przez 6 miesięcy sporo ludzi myślało ze jestem stażystka i dostawałam szału.

Ja uważam ze spokojnie wyglądam an swój wiek. [emoji2][emoji2][emoji2]
Może kiedyś to docenię.
Nooo. Wiem że ciężko ale traktuj to jako konplement ;)
 
Do góry