reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej babeczki.
Pamiętacie mnie jeszcze?
Wracam do was. Musiałam chwilę odpocząć po nieudanym transferze. Ale wracam znów do gry. 20go listopada mamy wizytę po nieudanym transferze i przed crio. Jeśli crio się nie uda to wracamy do starej kliniki czyli invicta gdańsk i walczymy dalej tam. Niestety nie mamy już na co czekać.

Czy któraś z was może być tak kochana i zdać mi relację co się działo jak mnie nie było?

Buziaki dla was kochane!!
Jasne że pamiętamy albo kojarzymy, ja też miałam chwilę odpoczynku i jak wróciłam to było sporo nowych osób jak i stara gwardia. Ale z miłych wiadomości teraz jakąś seria poszła udanych transferów. Więc trzymam kciuki by przyszła teraz na Ciebie pora😘
 
reklama
Cześć dziewczyny. Mam do was pytanie. Robiłam krzywą i jeszcze nie mam wyniku insuliny ale glukoza wyszła tak:
Na czczo 88
Po godzinie 83
Po 2 godzinach 80
Co o tym myślicie?
 
Kobietki kochane powiedzcie czy po 35 roku życia są jakieś przeciwskazania do podania 2 zarodków? Czy to zaleczy od lekarza czy kliniki? Jak to jest w Gyncentrum ??
U mnie klinika pozwala decydowac (jesli nie ma przeciwwskazan). Przy pierwszym podejsciu chcialam wziac dwa, alw niestety dotrwal tylko jeden zarodek. Teraz majac juz corke, nie zdecydowalabym sie na dwa, bo to inna sytuacja.
Pogadaj z lekarzem, powiedz czego chcesz. W koncu placisz wiec powinni miec Twoje zdanie na uwadze.
 
Hej babeczki.
Pamiętacie mnie jeszcze?
Wracam do was. Musiałam chwilę odpocząć po nieudanym transferze. Ale wracam znów do gry. 20go listopada mamy wizytę po nieudanym transferze i przed crio. Jeśli crio się nie uda to wracamy do starej kliniki czyli invicta gdańsk i walczymy dalej tam. Niestety nie mamy już na co czekać.

Czy któraś z was może być tak kochana i zdać mi relację co się działo jak mnie nie było?

Buziaki dla was kochane!!
U kogo w Invicta Gdańsk będziesz?
 
Zadzwoń do kliniki, zapytaj lekarza. Pewnie bym nie chciała transferu w przypadku jakiegoś mocnego przeziębienia. Ci innego katar albo kaszel po infekcji.
Jutro zadzwonię.
Czułam ze cos mnie zbiera wzięłam gripeks zobaczymy jutro jak będę się czuła jeszcze ta pogoda łatwo jest się przeziębić chodź uważam i się ubieram
 
Mam nadzieje znowu dostać się do profesora. Jak nie to do dr Stencla.
Chociaż mam nadzieję że to crio sie uda...
To kciuki aby się udało :) dr Stencel to mój doktor od dawnych czasów! Nawet po IVF ciążę mi prowadził.. Ja go bardzo lubię choć czasem trzeba się przy swoim upierać. ;) Moim idolem jest doc.Pasnik odkąd go poznałam...
 
Cześć Dziewczyny, wpadłam się przywitać jako nowa :) i pogratulować wszystkim, którym się udało !!!
31 lat, Jestem po 3 IUI - niedanych, od wczoraj przygotowuję się do pierwszej IVF - puregon 225.
We czwartek mam wizytę kontrolną.
Ogólnie jestem po laparoskopii - dwa mięśniaki, niedrożny jeden jajowód, mój mężczyzna ma trochę obniżone parametry :(
Trzymajcie proszę kciuki, już jakiś czas się staramy i nic...
Dobrze czułyście się podczas symulacji?
 
Cześć Dziewczyny, wpadłam się przywitać jako nowa :) i pogratulować wszystkim, którym się udało !!!
31 lat, Jestem po 3 IUI - niedanych, od wczoraj przygotowuję się do pierwszej IVF - puregon 225.
We czwartek mam wizytę kontrolną.
Ogólnie jestem po laparoskopii - dwa mięśniaki, niedrożny jeden jajowód, mój mężczyzna ma trochę obniżone parametry :(
Trzymajcie proszę kciuki, już jakiś czas się staramy i nic...
Dobrze czułyście się podczas symulacji?
Witamy😊ja podczas stymulacji byłam jak placzliwa chmura gradowa. A poza tym ok😀Skoro podchodzicie do inf to coś konkretnego u Was już zdiagnozowano? Jakie badania robiliście? U nas miało być iui ale jak mąż robił szczegółowe badania nasienia to okazało się, że to bez sensu i od razu podeszlismy do procedury ivf.
 
reklama
Dziewczyny, mam dziś okropny ból brzucha i tak jakby bardzo mocno wzdęty. Plamienie nadal, ale niewielkie, tyle co po podtarciu zostaje na papierze. Nie boli mnie podbrzusze, jedynie co to po prawej stronie jakby jajnik.
Co to może być? Jak sobie z tym poradzić?

Jutro po południu mam wizytę. A usg powie mi prawdę czy moj maluszek ma serduszko i czy się rozwija..
 
Do góry