reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciągłe plamnienie i spadek progesteronu

Kamban

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
32
Hej dziewczyny, jestem w 7tc i od 2 tyg mam ciągłe brązowe plamnienia, czasami z małymi skrzepami, czasami delikatnie żywa krew. Niestety z plamnieniami borykałam się również przed ciążą-zawsze 7 dni przed miesiączką trwały tydzień. Obecnie progesteron z 28 spadł do 23. Byłam na ip i lekarz stwierdził, że potrzeba czasu. Obecnie przyjmuję progesteron 200 besins rano i 100 besins na noc i nic nie pomaga :( Dodam, że jestem po jednym poronieniu i stąd moje obawy, bo podobnie się zaczynało. Jedyne co mnie pociesza to fakt, że beta rośnie prawidłowo. Czy miałyście może takie sytuacje mimo to zakończyło się szczęśliwie?
 
reklama
Ja miałam progesteron na poziomie 17 z plamieniami A raz krwawienie i też się bardzo martwiłam. Lekarz dokładnie mnie zbadał i nie widział nic nie pokojacacego i powiedział że zna przypadki że progesteron wynosił 10 A kobiety szczęśliwie donosiły ciążę.
 
Ja miałam progesteron na poziomie 17 z plamieniami A raz krwawienie i też się bardzo martwiłam. Lekarz dokładnie mnie zbadał i nie widział nic nie pokojacacego i powiedział że zna przypadki że progesteron wynosił 10 A kobiety szczęśliwie donosiły ciążę.
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam ciepło :)
 
Do góry