reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A tu Co taka cisza ?
Właśnie wyszli od nas moi rodzice, zrobili nam niezapowiedziane spotkanie, No dobra zadzwonili ze będą za 10min...
mój mąż już się łamał żeby im powiedzieć. Co za cienias, musiałam szybko zmieniać temat ale moja mama już wywęszyła ze coś ukrywamy. Ciekawe...

Jutro o 8 rano mam wizytę. Tez mnie to stresuje. Jeszcze się naczytałam u doktora Google, że z nadbagażem kilogramowym (który ja mam naprawdę spory) ryzyko poronienia jest znacznie większe nie mówiąc już o donoszeniu ciąży :(
Nie ma się co stresowac za wczas i czytac internety!!!!
Trzeba myśleć pozytywnie :)


A my dzis spacer i to dość dlugi ok 2 godz. Nogi do dupki mi wchodzą ;)
 
reklama
Ja to mam prawdziwą niedzielę, leżę cały dzień i wstaję tylko na siku :D Mój misiek zrobił obiadek więc o nic nie muszę się martwić :) Zaraz wskoczę do wanny i dalej relax :D
Jak jest u Was z kąpielami? Jestem fanką gorącej kąpieli (tym bardziej teraz zimą :), jednak czytałam żeby takich unikać.
Jak wasze apetyty i samopoczucie? Ja czasami mam pierd. hormonalne. Jak leci reklama jakaś to mi łzy stają w oczach. I odwrotnie bardzo szybko się denerwuje :D
 
A tu Co taka cisza ?
Właśnie wyszli od nas moi rodzice, zrobili nam niezapowiedziane spotkanie, No dobra zadzwonili ze będą za 10min...
mój mąż już się łamał żeby im powiedzieć. Co za cienias, musiałam szybko zmieniać temat ale moja mama już wywęszyła ze coś ukrywamy. Ciekawe...

Jutro o 8 rano mam wizytę. Tez mnie to stresuje. Jeszcze się naczytałam u doktora Google, że z nadbagażem kilogramowym (który ja mam naprawdę spory) ryzyko poronienia jest znacznie większe nie mówiąc już o donoszeniu ciąży :(
Wszystkie chyba odpoczywają.

A Ty się nic nie stresuj :) idź spokojnie na wizytę napisz co i jak po .
Ps ja tez mam nadprogramowe kilogramy 🤭
 
Ja to mam prawdziwą niedzielę, leżę cały dzień i wstaję tylko na siku :D Mój misiek zrobił obiadek więc o nic nie muszę się martwić :) Zaraz wskoczę do wanny i dalej relax :D
Jak jest u Was z kąpielami? Jestem fanką gorącej kąpieli (tym bardziej teraz zimą :), jednak czytałam żeby takich unikać.
Jak wasze apetyty i samopoczucie? Ja czasami mam pierd. hormonalne. Jak leci reklama jakaś to mi łzy stają w oczach. I odwrotnie bardzo szybko się denerwuje :D
Ja uwielbiam takie gorące kąpiele . Ale jakoś mi wygodniej ostatnio z prysznicem , tez ciepłym . Staram się unikać takich mega gorących.

Ale Ci dobrze :) odpoczywaj ile wlezie 🥰

My trochę na spacerku teraz w domu pijemy zimowa herbatkę. Aorty na słone cały czas :D i wzruszam się nawet na reklamie toffifi 🤣🤣
Ostatnio się popłakałam czytając program tv bo pomyślałam sobie ze fajnie by było obejrzeć film Elf 🥰😂😂😂 i się poryczalam
Mój A leciał z pokoju bo myślała ze coś mi się stało ale jak mu powiedziałam o co chodzi to się zaczął brechtac 🤣🤣🤣🤣
 
Ja uwielbiam takie gorące kąpiele . Ale jakoś mi wygodniej ostatnio z prysznicem , tez ciepłym . Staram się unikać takich mega gorących.

Ale Ci dobrze :) odpoczywaj ile wlezie 🥰

My trochę na spacerku teraz w domu pijemy zimowa herbatkę. Aorty na słone cały czas :D i wzruszam się nawet na reklamie toffifi 🤣🤣
Ostatnio się popłakałam czytając program tv bo pomyślałam sobie ze fajnie by było obejrzeć film Elf 🥰😂😂😂 i się poryczalam
Mój A leciał z pokoju bo myślała ze coś mi się stało ale jak mu powiedziałam o co chodzi to się zaczął brechtac 🤣🤣🤣🤣
Hah No u mnie to samo :D Oglądam Dzień dobry TVN i rycze haha :D
 
Ja to mam prawdziwą niedzielę, leżę cały dzień i wstaję tylko na siku :D Mój misiek zrobił obiadek więc o nic nie muszę się martwić :) Zaraz wskoczę do wanny i dalej relax :D
Jak jest u Was z kąpielami? Jestem fanką gorącej kąpieli (tym bardziej teraz zimą :), jednak czytałam żeby takich unikać.
Jak wasze apetyty i samopoczucie? Ja czasami mam pierd. hormonalne. Jak leci reklama jakaś to mi łzy stają w oczach. I odwrotnie bardzo szybko się denerwuje :D
Tez slyszalam ze goracych kapieli nie nalezy zazywac w ciazy. Dlatego przerzucilam sie na szybkie i cieple prysznice.
U mnie niedziela, jak kilka ostatnich dni-na szpitalnej sali choc dzis caly dzien z moim D.
 
Nie Wolno - mi na izbie przy plamieniu zabroniono i długich i gorących kąpieli szybki prysznic żeby nie wymywać nadmiernie naturalnie gęstszego śluzu
Ja to mam prawdziwą niedzielę, leżę cały dzień i wstaję tylko na siku :D Mój misiek zrobił obiadek więc o nic nie muszę się martwić :) Zaraz wskoczę do wanny i dalej relax :D
Jak jest u Was z kąpielami? Jestem fanką gorącej kąpieli (tym bardziej teraz zimą :), jednak czytałam żeby takich unikać.
Jak wasze apetyty i samopoczucie? Ja czasami mam pierd. hormonalne. Jak leci reklama jakaś to mi łzy stają w oczach. I odwrotnie bardzo szybko się denerwuje :D
 
Hej, my bylismy na spacerze nad zalewem, a później pojechaliśmy do rodziców, udało mi się nie zjeść dziczyzny 😂

Jaki kwas foliowy bierzecie? Czy w związku z tak popularną ostatanio mutacja mthfr, łykacie formę zmetylowaną?
 
reklama
Dziewczyny... jestem jak flak żołądek i jelita bolą .... piecze na żołądku jeździ po flakach i jestem nie do życia..zastanawiam się czy iść do pracy... ryczec mi się chce z bezsilności
 
Do góry