reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laparoskopia ciąży pozamacicznej

Dołączył(a)
15 Październik 2019
Postów
9
Witam Jutro czeka mnie laparoskopowe usunięcie ciąży pozamacicznej Niestety lekarze nie są zgodni co do jej lokalizacji Strasznie się boję Mam pytanie czego się spodziewać? Jak długo trwa taki zabieg, jak długo leży się w szpitalu, kiedy będę mogła wstać z łóżka?? Napewno są tu dziewczyny, które przeszły ten koszmar i będą mogły mi trochę pomóc. Lekarze jak to oni zdawkowe odpowiedzi typu zajrzymy to będziemy wiedzieć itp
 
reklama
Rozwiązanie
Dziś mija dwa tygodnie od operacji Zaraz po operacji miałam dość obfite krwawienie które trwało tyle co normalna miesiączka Dziś na bieliźnie zobaczyłam ciemno brązowe plamienie Nie wiem co się dzieje Czy to normalne? Może któraś z was tak miała? Przez weekend nie znajdę lekarza a na szpital jak pojadę to pewnie będą chcieli na wszelki wypadek zostawić mnie na oddziale Nawet nie umiem sobie wyobrazić że mogłabym tam wrócić Dziewczyny może wy coś podpowiecie
Hej. Pół roku temu miałam laparoskopię ciąży w lewym jajowodzie, podczas operacji udrożniono mi jajowod i usunięto ciąże, jajowod ocalał na szczęście. Zabieg przebiegł bardzo szybko myśle ze trwal do godziny czasu, za bardzo nie pamietam o której się obudziłam z narkozy. Jeśli chodzi o rekonwalescencję u mnie przebiegła bardzo szybko, tydzień po operacji fizycznie czułam się jakby nic się nie wydarzyło. Nie stresuj się, będzie dobrze :)
 
Hej dziewczyny Niestety u mnie sama laparoskopia nie wystarczyła W trakcie okazało się że ciąża zlokalizowana jest śródściennie jajowodowo Macica już pękała z jajowodem Przeszłam laparoskopie, laparotomie, wycięto mi lewy jajowód, pozszywano macice. Jestem już w domu ale nie czuję się najlepiej. Mam pytanie czy miejsce po wyciętym jajowodzie może boleć? Mam taki kolkowy ból po lewej stronie, czasem promieniuje aż do pachwiny po biodro aż do kolana. Dodam że po laparoskopi bardzo długo utrzymywały mi się gazy w otrzewnej powodując niebywały ból.
 
Hej dziewczyny Niestety u mnie sama laparoskopia nie wystarczyła W trakcie okazało się że ciąża zlokalizowana jest śródściennie jajowodowo Macica już pękała z jajowodem Przeszłam laparoskopie, laparotomie, wycięto mi lewy jajowód, pozszywano macice. Jestem już w domu ale nie czuję się najlepiej. Mam pytanie czy miejsce po wyciętym jajowodzie może boleć? Mam taki kolkowy ból po lewej stronie, czasem promieniuje aż do pachwiny po biodro aż do kolana. Dodam że po laparoskopi bardzo długo utrzymywały mi się gazy w otrzewnej powodując niebywały ból.

hej :) ja nie miałam usuniętego jajowodu ale tez miałam kłujący ból po stronie lewej gdzie była usunięta ciaza z jajowodu i zrosty które tam były. Gazy to normalne, mnie lekarz uprzedzał ze tak będzie, ponieważ przy operacji dość duża ilość gazów jest wpuszczana do środka :)
 
Czesc :) ja po laparotomi lezalam w szpitalu w sumie 3 pelne dni (4 dnia rano bylam juz w domu) tylko ja mialam troche inaczej bo operacja na cito w agonalnym stanie trafilam do szpitala poniewaz rozerwało mi prawy jajowod i mialam krwotok do otrzewnej! W 3 dniu pobytu w szpitalu odlaczyli kroplowke ze srodkami przeciwbolowymi i kompletnie nic mnie nie bolalo... jednak przy wypisie ze szpitala poprosilam Pania Gin o mocniejsze srodki przeciwbolowe w razie czego :) jednak nie byly mi potrzebne :) duzo sily Ci zycze, wiem co przezywasz, wedlug mnie jesli cos Cie niepokoi powinnas skonsultowac sprawe z lekarzem. Jednak byla to powazna operacja!
 
Dziś mija dwa tygodnie od operacji Zaraz po operacji miałam dość obfite krwawienie które trwało tyle co normalna miesiączka Dziś na bieliźnie zobaczyłam ciemno brązowe plamienie Nie wiem co się dzieje Czy to normalne? Może któraś z was tak miała? Przez weekend nie znajdę lekarza a na szpital jak pojadę to pewnie będą chcieli na wszelki wypadek zostawić mnie na oddziale Nawet nie umiem sobie wyobrazić że mogłabym tam wrócić Dziewczyny może wy coś podpowiecie
 
Rozwiązanie
Do góry