reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak nauczyć dziecko pić z butelki

mama Natalki2017

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
261
Chciałabym córkę dokarmić nutramigenem z kilku względów. Jednak córką nie chce jeść z butelki. Nawet jak chce podać swój odciągnięty pokarm. Próbowałam trzech butelek i nic. Dodam że z piersi je przez nakładkę, i nie mogę jej od tego oduczyć. Nie wiem czy jest sens z tym iść do neurologopedy czy taki typ. Już nie wiem co robić. Córką trochę mało przybiera ok mamy problem z alergia której na razie nie udało się określić. Chciała jej dawać mm chociaż 2 razy dziennie żeby odciążyć jelita no ale się nie da. Strzykawka nie wchodzi w grę bo jak jej podaję żelazo to jest okropny placz
 
reklama
Chciałabym córkę dokarmić nutramigenem z kilku względów. Jednak córką nie chce jeść z butelki. Nawet jak chce podać swój odciągnięty pokarm. Próbowałam trzech butelek i nic. Dodam że z piersi je przez nakładkę, i nie mogę jej od tego oduczyć. Nie wiem czy jest sens z tym iść do neurologopedy czy taki typ. Już nie wiem co robić. Córką trochę mało przybiera ok mamy problem z alergia której na razie nie udało się określić. Chciała jej dawać mm chociaż 2 razy dziennie żeby odciążyć jelita no ale się nie da. Strzykawka nie wchodzi w grę bo jak jej podaję żelazo to jest okropny placz
Mm nie odciazy jelit, a butelke sproboj firmy MAM
 
Chciałabym córkę dokarmić nutramigenem z kilku względów. Jednak córką nie chce jeść z butelki. Nawet jak chce podać swój odciągnięty pokarm. Próbowałam trzech butelek i nic. Dodam że z piersi je przez nakładkę, i nie mogę jej od tego oduczyć. Nie wiem czy jest sens z tym iść do neurologopedy czy taki typ. Już nie wiem co robić. Córką trochę mało przybiera ok mamy problem z alergia której na razie nie udało się określić. Chciała jej dawać mm chociaż 2 razy dziennie żeby odciążyć jelita no ale się nie da. Strzykawka nie wchodzi w grę bo jak jej podaję żelazo to jest okropny placz
nutramigen na "odciazenie" jelit...
świetny pomysł...
moja durna pani doktor też taki miała
 
reklama
reklama
nie podałam. bo nie ma nic lepszego niż mleko matki
dziecko bez alergii
więc te pierdolety o odciazeniu jelit można w buty wsadzić
nawet prz alergii najpierw próba diety bez nabiału a nie od razu mm
 
Do góry