reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
O jeziuuuuu! Ale słodki brzusio! Aż się wierzyć nie chce [emoji7]
Jak sobie pomyśle, że jeszcze miałabym czekać na ten poród tak jak Marta to już w ogole.. chyba wolałabym żeby wzięło mnie w najmniej oczekiwanym momencie z zaskoczenia [emoji23] chociaż już nie wiem co lepsze, ciagle mysle, że może jednak cesarka byłaby lepsza, później jednak mówię sobie kurde przecież dam radę naturalnie haha i co chwila zmieniam zdanie [emoji23]
A to my [emoji5]
Zobacz załącznik 1065551

Bosko tyle mogę napisać , chciałbym tak wyglądać w ciąży [emoji23]
 
O jeziuuuuu! Ale słodki brzusio! Aż się wierzyć nie chce [emoji7]
Jak sobie pomyśle, że jeszcze miałabym czekać na ten poród tak jak Marta to już w ogole.. chyba wolałabym żeby wzięło mnie w najmniej oczekiwanym momencie z zaskoczenia [emoji23] chociaż już nie wiem co lepsze, ciagle mysle, że może jednak cesarka byłaby lepsza, później jednak mówię sobie kurde przecież dam radę naturalnie haha i co chwila zmieniam zdanie [emoji23]
A to my [emoji5]
Zobacz załącznik 1065551
[emoji7]
 
Laski wszystkie wygladacie przecudownie [emoji3590]
Ja myślałam że śpię do takich godzin bo zasypiam bardzo późno.
Wczoraj zasnęłam o 23 a i tak wstałam o 14..

Sama nie wiem co się ze mną dzieje, strasznie mnie to doluje że jestem taka bez siły, nie mam nawet ochoty jeść.
 
A więc tak, mąż na badaniu nasienia, mi właśnie pobrali krew. Mam guzka na lewym płacie tarczycy, muszę zapisać się do endokrynologa, ale ogólnie tarczyca wygląda ładnie. I będziemy czekać półtorej godziny na wyniki, później omówienie. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że doktor że 150 razy powtórzył, że mam nadwagę i to jest 50% winy. No.. to wiedziałam już wcześniej, i cały czas nad tym pracuje. :/
Jej, no to dobrze, że to wyszło, teraz możesz coś z tym zrobić. A co z resztą wyników? [emoji6]
O jeziuuuuu! Ale słodki brzusio! Aż się wierzyć nie chce [emoji7]
Jak sobie pomyśle, że jeszcze miałabym czekać na ten poród tak jak Marta to już w ogole.. chyba wolałabym żeby wzięło mnie w najmniej oczekiwanym momencie z zaskoczenia [emoji23] chociaż już nie wiem co lepsze, ciagle mysle, że może jednak cesarka byłaby lepsza, później jednak mówię sobie kurde przecież dam radę naturalnie haha i co chwila zmieniam zdanie [emoji23]
A to my [emoji5]
Zobacz załącznik 1065551
No to czekanie na ostatniej prostej na pewno wykańcza [emoji849] z tą cesarką też się kiedyś zastanawiałam, ale to jednak operacja [emoji53] moja znajoma ma straszne problemy z raną nadal, a jest już prawie rok po porodzie... Poza tym dla dziecka takie wyciąganie na żądanie nie jest dobre, lepiej jak wszystko się zacznie naturalnie [emoji6]
Śliczny brzusio [emoji7]
Wow! Ale ślicznie [emoji3059] nieprzerwanie jestem oczarowana zachwytem Twojego synka, widać, że się siostry nie może doczekać [emoji3590]
Laski wszystkie wygladacie przecudownie [emoji3590]
Ja myślałam że śpię do takich godzin bo zasypiam bardzo późno.
Wczoraj zasnęłam o 23 a i tak wstałam o 14..

Sama nie wiem co się ze mną dzieje, strasznie mnie to doluje że jestem taka bez siły, nie mam nawet ochoty jeść.
Ja właśnie ostatnio słabiej sypiam... Myślałam, że to dlatego, że pies nie może spać i mnie wybudza na siku, ale dziś całą nockę ładnie przespała, a ja o 5 pobudka znowu [emoji53]
 
Nigdy nie miałam.problemow z tarczyca, dlatego muszę to sprawdzić, dla pewności robi mi dzisiaj tsh. Hahah no zdjęcia zdjęciami Ale jak to mój mąż mówi mi to pasuje po prostu i mimo wszystko bardzo dobrze się ze sobą czuje. Ale Jak mus to mus..

No to faktycznie dziwne :o a jak zobaczyli ten guz, zrobili Ci usg?

Ja mam nadzieje, ze mi na wizycie na starcie nie zaczną strzelać, ze jestem gruba, bo właśnie doszłam do wagi, z która zaszłam w druga ciążę, wiec niech się bujają :p

@paola425 @Olineekg pięknie wyglądacie[emoji7]

Kurde mi jakoś się wierzyć nie chce że zbyt duża waga może być przyczyna problemów z zajściem w ciąże.. ciagle mi się wydaje, że Ci lekarze to chyba na odczepnego tak mówią.
 
Kurde mi jakoś się wierzyć nie chce że zbyt duża waga może być przyczyna problemów z zajściem w ciąże.. ciagle mi się wydaje, że Ci lekarze to chyba na odczepnego tak mówią.

Ja zawsze byłam przekonana, ze za duża waga może blokować owulację, ale nie ze powoduje problemy z zajściem, gdy owulacja normalnie jest. Mam koleżankę, która nigdy żadnym monstrum nie była, ale zanim schudła jakieś 10kg, to w ogóle nie miała okresów. I to ma sens wg mnie - nie zaszłaby w ciążę, bo owulacja była zablokowana. A nie ze ja idę do lekarza i mówię, ze 2 ostatnie okresy miałam dziwne (2 w całej swojej historii liczącej 18 lat), a ten do mnie „bo jest pani gruba”. No sorry to jest absurd. Gdyby mi moja grubość przeszkadzała, to nie miałabym drugiej córki🤦‍♀️
 
Ta waga, za chuda źle, za gruba jeszcze gorzej dla lekarzy, znam naprawdę dużo przypadków gdzie otyłość i to chorobliwa nie przeszkodziła w zajściu w ciąże bez żadnych wspomagaczy. Wydaj mi się że jeżeli tej otyłości towarzyszą inne równolegle choroby, albo wywołane przez otyłość to to powoduje problem a nie sama otyłość. A wątpię dziewczyny, żebyście były chorobliwie otyłe i mogły się tym przejmować...
 
reklama
Ta waga, za chuda źle, za gruba jeszcze gorzej dla lekarzy, znam naprawdę dużo przypadków gdzie otyłość i to chorobliwa nie przeszkodziła w zajściu w ciąże bez żadnych wspomagaczy. Wydaj mi się że jeżeli tej otyłości towarzyszą inne równolegle choroby, albo wywołane przez otyłość to to powoduje problem a nie sama otyłość. A wątpię dziewczyny, żebyście były chorobliwie otyłe i mogły się tym przejmować...

Ja Np trafiłam ostatnio na takiego lekarza, który w ogóle nie chciał przepisać mi żadnych badań, nie chciał w żaden sposób poprowadzić, bo „jestem gruba”. Do tej pory nie mogę pojąć, dlaczego grubym kobietom nie należą się jakieś podstawowe badania pokroju progesteron, prolaktyna. Wg mnie czekać z takimi sprawami do czasu aż delikwentka schudnie to trochę za długo, przecież w trakcie diety można już walczyć z jakimikolwiek ewentualnymi odchylami od normy🤦‍♀️


@fiddlee dawaj znać, bo jestem ciekawa co u Was
 
Do góry