reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża prawidłowo rozwijająca się?

Dołączył(a)
8 Styczeń 2020
Postów
5
Nie wiem, co myśleć-a na wizytę muszę jeszcze poczekać. Proszę doświadczone dziewczyny o komentarz.
25-11-2019 pierwszy dzień miesiączki
9-12-2019 termin owulacji
10-12-2019 zapłodnienie
22-12-2019 test z moczu pozytywny
31-12-2019 beta 27,54 mlUml
08-01-2020 beta 155,20 mlU/ml
Na usg 31-12-2019 niewiele było widać. Czy jest szansa na powodzenie?
 
reklama
Kobietom w ciąży powinno się odciąć internet. Twój wynik nie jest jakoś mega wysoki, więc nie martw się. Bierz tabletki i nie stresuj dziecka.
Hhaha dziękuję, rozśmieszyłaś mnie tym :D

Mam jeszcze jedno pytanie... endykrolog wyrył u mnie na tarczycy 2 guzy: ok 1cm i ok 0,5 cm ze zwapnieniami i powiedziała, że są niepokojące i mam zrobić biopsję. Powiedziała też, że na tarczycy rzadko trafiają się nowotwory złośliwe... tutaj już się martwię bo mój tata zmarł na raka. Czy to prawda co mówiła Pani doktor czy tylko nie chciała mnie martwić dopóki nie będzie wyników...

Najbliższy termin był dopiero na 22 stycznia...
 
reklama
Hhaha dziękuję, rozśmieszyłaś mnie tym :D

Mam jeszcze jedno pytanie... endykrolog wyrył u mnie na tarczycy 2 guzy: ok 1cm i ok 0,5 cm ze zwapnieniami i powiedziała, że są niepokojące i mam zrobić biopsję. Powiedziała też, że na tarczycy rzadko trafiają się nowotwory złośliwe... tutaj już się martwię bo mój tata zmarł na raka. Czy to prawda co mówiła Pani doktor czy tylko nie chciała mnie martwić dopóki nie będzie wyników...

Najbliższy termin był dopiero na 22 stycznia...
To jest wątek na temat prawidłowo/nieprawidłowo rozwijającej się ciąży i proszę to uszanować. My nie jesteśmy lekarzami, jeśli lekarz mówi, że trzeba coś skontrolować, to tego się trzymajmy. Każda z nas powinna najpierw słuchać lekarza, a na samym końcu czytać internety i panikować.
 
Cześć a lekarz nie zalecił powtórnego usg za tydzień lub dwa??czasem się zdarza że do zapłodnienia dochodzi troszkę później w mojej poprzedniej ciąży zarodek pokazał się dopiero w 7 tygodniu. Ja niestety straciłam ta ciążę ponieważ miałam dość sporego krwiaka blisko mojego aniołka i lekarz stwierdził że prawdopodobnie on był przyczyną. Ja trzymam za ciebie kciuki że będzie dobrze ale myślę że warto jeszcze raz zrobić usg a i jeszcze mam do ciebie pytanie czy lekarz przepisał ci jakieś tabletki?? Bo ja od razu dostałam duphaston
Hej... No usg mam za dwa tygodnie ale o zadnych lekach nie mówił, czekam moze sie uda ☺
 
Też miałam dwa guzki na tarczycy, ale mniejsze. Była bac - to nie rak.
Hhaha dziękuję, rozśmieszyłaś mnie tym :D

Mam jeszcze jedno pytanie... endykrolog wyrył u mnie na tarczycy 2 guzy: ok 1cm i ok 0,5 cm ze zwapnieniami i powiedziała, że są niepokojące i mam zrobić biopsję. Powiedziała też, że na tarczycy rzadko trafiają się nowotwory złośliwe... tutaj już się martwię bo mój tata zmarł na raka. Czy to prawda co mówiła Pani doktor czy tylko nie chciała mnie martwić dopóki nie będzie wyników...

Najbliższy termin był dopiero na 22 stycznia...
 
reklama
Do góry