reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny,
Kilka dni mnie tu nie było ale szybko nadrobilam zaległości [emoji4]
Wczoraj byłam na wizycie, dzieciaczki wyglądają na zdrowe, mają po ok. 3,5cm [emoji3059]tylko są położone bardzo blisko siebie i to mnie martwi [emoji20]. Na 30.01 jestem umówiona na prenatalne. Nadal nie mam lekarza prowadzącego, bo wizytę w poradni mam dopiero na marzec (co jest jakąś kpiną). Wczoraj lekarz mi powiedział, że od 26 tygodnia będę musiała już leżeć w szpitalu i rozwiązanie w 33 tygodniu. Strasznie wcześnie [emoji43]
IMG_20200110_174824.jpeg
 
Cześć dziewczyny,
Kilka dni mnie tu nie było ale szybko nadrobilam zaległości [emoji4]
Wczoraj byłam na wizycie, dzieciaczki wyglądają na zdrowe, mają po ok. 3,5cm [emoji3059]tylko są położone bardzo blisko siebie i to mnie martwi [emoji20]. Na 30.01 jestem umówiona na prenatalne. Nadal nie mam lekarza prowadzącego, bo wizytę w poradni mam dopiero na marzec (co jest jakąś kpiną). Wczoraj lekarz mi powiedział, że od 26 tygodnia będę musiała już leżeć w szpitalu i rozwiązanie w 33 tygodniu. Strasznie wcześnie [emoji43]Zobacz załącznik 1066656
Gratuluję[emoji846]

Cudne te maluchy[emoji7]A czemu martwisz się że są tak blisko? Gina to niepokoi?
Też byłam kiedyś w takiej ciąży (jednoowodniowa jednokosmówkowa) i tak wczesne rozwiązanie jest chyba nieuniknione[emoji53] U mnie niestety skończyło się poronieniem w 8 tygodniu...

Ja też już po wizycie. Trwała może z 3 minuty, więc jak za 160 zł to mógłby lekarz trochę więcej czasu mi poświęcić. Oby następnym razem bardziej się postarał[emoji6]Najważniejsze że z dzidzią wszystko ok, serduszko bije (chociaż nawet nie zdążyłam go zauważyć), wyliczył 7t3d i termin porodu na 27.08. Kolejna wizyta za dwa tygodnie[emoji6]
 
Kochana gratuluje wizyty, 33 tyg nie taki starszny
Moja córka lada moment skonczy 13 lat a urodziła sie w 33 tyg z waga 1810. Byla mc w szpitalu, wydolna oddechowo, jedynie musiala wagę ok 2 kg osiagnac. Żadnych powikłań. Wiadomo miala kontrole u specow. Do domu ja przywiozła gdy miala wagę 1990.
Cześć dziewczyny,
Kilka dni mnie tu nie było ale szybko nadrobilam zaległości [emoji4]
Wczoraj byłam na wizycie, dzieciaczki wyglądają na zdrowe, mają po ok. 3,5cm [emoji3059]tylko są położone bardzo blisko siebie i to mnie martwi [emoji20]. Na 30.01 jestem umówiona na prenatalne. Nadal nie mam lekarza prowadzącego, bo wizytę w poradni mam dopiero na marzec (co jest jakąś kpiną). Wczoraj lekarz mi powiedział, że od 26 tygodnia będę musiała już leżeć w szpitalu i rozwiązanie w 33 tygodniu. Strasznie wcześnie [emoji43]Zobacz załącznik 1066656
 
Kurde ile sie wysiedzialam to szok..... Ale teraz bedzie z górki. Bo na 20 mam sie zapisac w przychodni zeby dala skierowanie na badania
A 27 wizyta z wynikami. Serduszko bije ma sie dobrze maluch rosnie. Ma 1.30cm. Bede miala od niej skierowanie do wwy do genetyki na prenatalne na nfz. Ze wzgledu na to ze synek mial ZE. Bardzo fajna usmiechnieta babka.... I strasznie gadatliwa.... Dlatego tyle sie czeka. Usg ma hukowe strasznie ale w przychodni maja lepsze. Póki co spokojna jestem.
IMG_20200110_203244.jpeg
 
reklama
Do góry