reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strefa Rozrywki

rozczochrana.mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Sierpień 2010
Postów
963
Miasto
Ebbw Vale, United Kingdom
Tu wrzucamy swoje pasje, hobby, zainteresowania. To co nas relaksuje. Polecamy jakies fajne ksiazki, muzyke i chwalimy sie tym co nasze (diy, pieczenie ciast, granie na instrumentach, spiewa, malowanie, szkic, makijaze, maznokcie, fryzjerstwo itd. )

Czym Wy sie zajmujecie aby odgonic negatywne mysli?
 
reklama
@oleeencja skoro mowa o sporcie to ja kocham siatkówkę! Ale nie traktuje tego jako pasję, bo nie mogę tego robić zawsze kiedy Chce, kiedy mam czas, tylko w tedy kiedy akurat mogę. Ale nic nie daje mi tyle endorfin[emoji16] no może oprócz dobrego jedzenia i sexu[emoji16][emoji16]
 
Ja mam do zrobienia niedlugp nowe paznokcie wiec troche czasu mi zejdzie :) a tak to zaczelismy z mezem ogladac seriale na netflixie wieczorkiem
 

Załączniki

  • 20200115_103224.jpg
    20200115_103224.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 183
reklama
Ja spiewam, w tym roku minie 4 lata jak zalozylam sobie grupe na Smule (taka apka do spiewania) i w tej grupie mam rozspiewanych Polakow z roznych zakatkow swiata. Juz kilka razy mielismy zlot :) jak bede miala dluzsza chwilke podesle linki do piosenek ktore nagralam/nagralismy [emoji16]

Moj Stary jak widzi, ze mam nerwa odrazu mnie wysyla spiewac [emoji1745][emoji23]

A poza tym mialam zajawke na fotografie swego czasu i makeup ;) i szkicuje czasami [emoji23][emoji1745]
 
Do góry