reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej.

Jestem po wizycie. Podczas histero wywalili dziada i na szczęście to nic złego nie było. Także wrocilam z wizyty z recepta. Czekam na @ i będzie crio. I jeszcze lekarz dał mi nadzieję bo powiedział że zarodek jest 5.1.2 także jestem 2m nad ziemią 😉😁 I jeszcze razem z moim ginem przyjmowała młoda ginka w ostatnim dniu pracy przed porodem. Wycalowalam sie z nia i poglaskalam brzuszek takze trzymajcie kciuki.

Wy tak dużo i szybko piszecie, że nie mam szans was nadrobić. Każdej z was przesyłam buziaka i przytulasa.
 
reklama
Hej.

Jestem po wizycie. Podczas histero wywalili dziada i na szczęście to nic złego nie było. Także wrocilam z wizyty z recepta. Czekam na @ i będzie crio. I jeszcze lekarz dał mi nadzieję bo powiedział że zarodek jest 5.1.2 także jestem 2m nad ziemią [emoji6][emoji16] I jeszcze razem z moim ginem przyjmowała młoda ginka w ostatnim dniu pracy przed porodem. Wycalowalam sie z nia i poglaskalam brzuszek takze trzymajcie kciuki.

Wy tak dużo i szybko piszecie, że nie mam szans was nadrobić. Każdej z was przesyłam buziaka i przytulasa.
No to cudowne wiadomości;)
 
Ja mam tak samo czekam na przeciwciala bo sam pojedynczy wynik antykoagulantu podobno nie nadaje się do interpretacji wynik musi być oznaczony 2 x w odstepnie 12 tyg plus przeciwciala
Ooo... No to trzymam kciuki !
Właśnie dostalam wynik na przeciwciała kardiolipidowe IGM IGG i mam ujemne oba... to dobrze czy źle?:)
 
A w której Gamecie sie leczysz przypomnij mi proszę? W ogole dziewczyny, czy któraś z Was miala transfer bez AH i glutka i sie nie udalo A po tych dodatkowych juz tak? Tak jestem ciekawa;) i jak bierzecie rano encorton? Przed czy po śniadaniu? Ja pierwszy raz jak bralam to naczczo, a dziś się zastanawiam co do mnie wczoraj mówił.. uzyl slowa sniadanie ale nie pamiętam czy przed czy po.. A nie mam zapisane na tej karcie od niego.

Encorton zawsze po śniadaniu, nigdy na czczo!

A ja mam takie dziwne pytanie, bo tak czytam sobie różne książki o rozwoju ciąży i wyczytałam, że w 8-9tygodniu wyraźnie wyczuwalna pod palcami przez brzuch jest macica. I nie wiem czy ja jakaś niewrażliwa jestem czy nie umiem tego sprawdzić, ale ja w ogóle pod palcami nic nie czuję 🙄 normalnie czuję brzuch i tyle. Tak samo jak piszą, ze wszystkim kobietom rosną piersi... Moje 80B dalej jest 80B jedynie co to moze bardziej nabrzmiałe jak przed okresem i tyle.

Ja tam macicy nie wyczulam, więc nie podpowiem. A z cyckami to różnie, mi nieznacznie urosły w 3 trymestrze a po porodzie to dwa rozmiary... Ja też przed ciążą miseczka B, więc rozważam karmienie dziecka do jego osiemnastki 😂
 
A przeciwko glikoprotrinie 1?jeśli też ujemne to znaczy że nie ma podstaw do rozpoznania zespołu antyfosfolipidowego a co za tym idzie do leczenia heparyna w ciazy a sam antykoagulant wydaje mi się że o niczym nie świadczy część populacji ma dodatni. Mam wizytę za 2 dni to dopytam.
Ooo... No to trzymam kciuki !
Właśnie dostalam wynik na przeciwciała kardiolipidowe IGM IGG i mam ujemne oba... to dobrze czy źle?:)
 
A przeciwko glikoprotrinie 1?jeśli też ujemne to znaczy że nie ma podstaw do rozpoznania zespołu antyfosfolipidowego a co za tym idzie do leczenia heparyna w ciazy a sam antykoagulant wydaje mi się że o niczym nie świadczy część populacji ma dodatni. Mam wizytę za 2 dni to dopytam.
Dzięki za odzew. Kochana jesteś ❤
 
Encorton zawsze po śniadaniu, nigdy na czczo!



Ja tam macicy nie wyczulam, więc nie podpowiem. A z cyckami to różnie, mi nieznacznie urosły w 3 trymestrze a po porodzie to dwa rozmiary... Ja też przed ciążą miseczka B, więc rozważam karmienie dziecka do jego osiemnastki 😂
Zasmuce Cię trochę że przy karmieniu tak powiększony biust raczej dłużej niż rok się nie utrzymuje. Ja karmilam syna 2 lata i po niecalym roku piersi wróciły już do normalnego rozmiaru. Mleko produkowalo się przez kolejny rok raczej na bieżąco więc nie magazynowalam go juz a nawet miałam wrażenie że piersi zrobiły się mniejsze :szok: To pewnie też indywidualnie u każdej z tym rozmiarem ;) 2 lata pozatym to chyba rzadko się karmi, u mnie jakoś się to przyciągalo w nieskończoność..
 
reklama
Do góry