reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzwonila pani embriolog właśnie!!!
Z 8 komórek pobranych
7 było dojrzałych
I 6 się zapłodnilo!!!
We wtorek na 12.40 transfer, powiedziała że nie będą dzwonic do wtorku i informować ile dotrwalo do 3-ciej doby itp... dowiem się dopiero we wtorek ile przetrwało do 5-tej.ale jej zdaniem to dobry wynik[emoji3526][emoji3526][emoji3526] Boże ale się cieszę, aż się spociłam jak z nią rozmawiałam [emoji28]
Bomba, dopieszczaj domek[emoji3]
 
Wiesz ja byłam w 18dpt i zarodek miał niecałe 4mm i nie chciała sprawdzić serca a ja widział jak migalo.. Jeśli sam zarodek miał 7mm to powinno już bić ale może sprzęt był do d###, ciężko powiedzieć czy ona rzeczywiście dobrze sprawdziła.. A od tego czasu czujesz się inaczej jakos ? spróbuj gdzieś indziej na usg szybciej pójść, mnie też nie chciały szybciej przyjąć, kazali 9 dni czekać to pojechałam do Polskiej kliniki

Zlikwidowali Polska klinikę, ze względu na warunki sanitarne. Tzn od ostatniego usg zanikło poczucie ze jestem w ciąży. Piersi nie bolą a raczej pobolewają i to nie codziennie. Nikt tu mi szybciej usg nie zrobi przed wtorkiem. Muszę czekac

Albo będę w wtorek płakać z radości albo z rozpaczy
 
Dziewczynki ja już po wizycie. Pan doktor bardzo zadowolona z dwóch pięknych blastek mówi ze są duże szanse na ciąże ale wiecie ja oczywiście już wypytałam o kolejna procedurę jakby była potrzeba to czy wtedy zaodnia wszystkie komórki i powiedziała ze tak ✊ wiec cieszę się ze w razie czego mamy jeszcze plan awaryjny ... tak bardzo bym chciała żeby ten pierwszy raz się udał ❤❤ Nie zdecyduje się na podanie dwóch bo są najwyższej klasy wiec ryzyko bliźniaków i nie chce tracić jeden szansy 😉 ale jakoś mi lepiej jak dowiedziałam się ze jednak 11 było dojrzałych. Bo już myślałam ze nie mam dobrych jajeczek w ogóle i jest tam pusto. Gdyby tylko zapłodnili wszystkie to pewnie miałabym 5-6 zarodeczkow.
Kurde dziewczyny jakie to wszystko trudne ..
Mąż się cieszy z dwóch śnieżynek a ja idiotka już planuje jak sprzedać auto żeby mieć na kolejna procedurę 😭😭
Plisss niech mnie ktoś kopnie w dupsko albo pocieszy ze pierwszy transfer czasem się udaje ❤
Pocieszam: udaje się! Tobie ma się udać :-) Trzymam kciuki ✊
 
reklama
Trisomia 21 ryzyko 1:162, trisomia 18 ryzyko 1:411. A czemu genetyka sama nie wiem może taka procedura. Doktor była bardzo nie kontaktowa może dlatego że prenetalne na NFZ. Nie powiem nastraszyła mnie tym skierowaniem 😞. A doktor Kozioł super lekarz konkretna i bardzo sympatyczna. Ewidentnie wie co robi. Uwielbiam ją 🤗. Prowadziła mnie do pierwszego usg czyli 7 stycznia. Teraz już prowadzi mnie lekarz z poza kliniki.
[/QUOTE]
Wartości poniżej 300 traktuje się jako ryzyko wysokie. To Ci powie genetyk. Ja miałam zd 1:212 i robiłam Amniopunkcję. Wynik prawidłowy, rozważ NIPT z krwi, ja finansowo już nie dałam rady tego zrobić.
 
Do góry