reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziewczyny możecie napisać gdzie się leczycie, w jakiej klinice u jakiego lekarza, chodzi mi głównie o Warszawę...swojemu lekarzowi ufam, ale klinika ma różne opinie i zastanawiamy się nad zmianą...mam też pytanie o badania immunologiczne...czy któraś z Was miała je robione przed iui? Bo ja miałam masę różnych ale nie wiem czy akurat te... Dzięki
 
Ja immunologi przed iui nie badalam. Ja się leczę u Woźniaka w Radomiu ale on współpracuje z klinika Novum z Wawy.
Dziewczyny możecie napisać gdzie się leczycie, w jakiej klinice u jakiego lekarza, chodzi mi głównie o Warszawę...swojemu lekarzowi ufam, ale klinika ma różne opinie i zastanawiamy się nad zmianą...mam też pytanie o badania immunologiczne...czy któraś z Was miała je robione przed iui? Bo ja miałam masę różnych ale nie wiem czy akurat te... Dzięki
 
Nie wolno się załamywać musimy walczyć i stawiać czoła przeciwnością i wkoncu nam się uda[emoji3590]
Kurde dziewczyny, miałam nadzieję.. tym bardziej że cykl był idealny.. lekarz nawet stwierdził że nie może być zmarnowany.. a jeszcze dzisiaj impreza gdzie pełno dzieci i milion pytań kiedy my.. niech to szlag[emoji24]
 
reklama
Dziewczyny możecie napisać gdzie się leczycie, w jakiej klinice u jakiego lekarza, chodzi mi głównie o Warszawę...swojemu lekarzowi ufam, ale klinika ma różne opinie i zastanawiamy się nad zmianą...mam też pytanie o badania immunologiczne...czy któraś z Was miała je robione przed iui? Bo ja miałam masę różnych ale nie wiem czy akurat te... Dzięki
Ja lecze sie u dr Drobniaka.W sumie to ten lekarz nie pracuje w zadnej klunice tylko w szpitalu na Karowej no i w prywatnych gabinetach.Dzieki temu ze pracuje w szpitalu monitoring mam na nfz i inseminacje tez.Natomiast jezeli nie uda sie inseminacja chce isc do Kluniki Novum poniewaz tam mozna starac sie o dofinansowanie do invitro.Ja tyljo mam zle opinie nt.kliniki Bocian-od znajomych.
 
Do góry