reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wstawianie w nocy..

MamaNikodema805

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
28
Hej! Mój syn gdy, skończył 4 miesiące przesypial całe noce do czasu.. gdy miał 6 miesięcy zaczął, ich nie przesypiac. Daje mleko,wodę,soczku ale nic nie chce. Zaraz będzie miał 10miesiecy i bez zmian, tłumacze to tym że okres ząbkowania, dziąsełka smaruje mu 5x w nocy żeby tylko Przespal noc, ale po godzinie wstaje z płaczem nawet dałam syrop może akurat coś go boli ale też nie działa :o wezmę na ręce śpi odłożę do łóżeczka płacz, z partnerem weźmiemy do łóżka śpi, do łóżeczka płacz. Jak sobie poradzić?
 
reklama
Hej! Mój syn gdy, skończył 4 miesiące przesypial całe noce do czasu.. gdy miał 6 miesięcy zaczął, ich nie przesypiac. Daje mleko,wodę,soczku ale nic nie chce. Zaraz będzie miał 10miesiecy i bez zmian, tłumacze to tym że okres ząbkowania, dziąsełka smaruje mu 5x w nocy żeby tylko Przespal noc, ale po godzinie wstaje z płaczem nawet dałam syrop może akurat coś go boli ale też nie działa :o wezmę na ręce śpi odłożę do łóżeczka płacz, z partnerem weźmiemy do łóżka śpi, do łóżeczka płacz. Jak sobie poradzić?
Niektóre dzieci tak mają, że są nieodkladalne.
Ja bym pewnie dla świętego spokoju wzięła do siebie do łóżka, byle by tylko spał. I przy okazji sama bym się wyspała.
 
Hej! Mój syn gdy, skończył 4 miesiące przesypial całe noce do czasu.. gdy miał 6 miesięcy zaczął, ich nie przesypiac. Daje mleko,wodę,soczku ale nic nie chce. Zaraz będzie miał 10miesiecy i bez zmian, tłumacze to tym że okres ząbkowania, dziąsełka smaruje mu 5x w nocy żeby tylko Przespal noc, ale po godzinie wstaje z płaczem nawet dałam syrop może akurat coś go boli ale też nie działa :o wezmę na ręce śpi odłożę do łóżeczka płacz, z partnerem weźmiemy do łóżka śpi, do łóżeczka płacz. Jak sobie poradzić?
No jakbym o sobie czytala. Dokladnie tak samo mamy. Syn przestał spać w 6 miesiacu, teraz ma 10. Budzi sie co godzinę. W lozeczku juz nie spi tylko ze mną. No ale moj to cycusiowy jest i wydaje mi sie ze bardziej sobie smoczek z tej piersi robi. I nic nie daje rady juz probowalismy to jest taki wrzask, że szok. Także... Juz sie przyzywczailam. Mysle ze chce czuc bliskosc. A jak spi z Wami to dłużej?
 
Wspomniałaś o soczku. Moja właśnie tak na to reagowała. Cukier u nas równa się płacz i noszenie :/

Dzieci mają takie swoje fazy. Jakieś regresu snu, skoki rozwojowe. Może za jakiś czas się znowu odmieni.
 
Mój syn wstawał przez dwa lata od urodzenia więc nie pociesze:p córka ma rok i też się budzi ale biorę ja do siebie i śpimy razem. Niestety mało które brzdące przesypiają całe noce w takim wieku i nie jest to nic niepokojącego.
 
No jakbym o sobie czytala. Dokladnie tak samo mamy. Syn przestał spać w 6 miesiacu, teraz ma 10. Budzi sie co godzinę. W lozeczku juz nie spi tylko ze mną. No ale moj to cycusiowy jest i wydaje mi sie ze bardziej sobie smoczek z tej piersi robi. I nic nie daje rady juz probowalismy to jest taki wrzask, że szok. Także... Juz sie przyzywczailam. Mysle ze chce czuc bliskosc. A jak spi z Wami to dłużej?
Jeśli śpi z nami to nie budzi się wogole
 
Moja córka od małego do drugiego roku życia się budziła chociażby po to aby usłyszeć czy ktoś jest w pokoju. Teraz ma 3.5 roku i budzi się w środku nocy do toalety 😉 ale nie codziennie
 
Ach u nas to samo, pieknie spała u siebie w łóżeczku do 6m, a potem zmiana, ile ja sie umordowałam zeby ją odkladac. Walczyłam gdzies do 10m właśnie z raz lepszym, raz gorszym skutkiem, az w koncu sie poddałam i wziełam do nas do łóżka. Jest ja piersi, wiec wygodnie mi ja karmic. No i tak ma 13m i spi z nami, kiedyś ją wywalimy [emoji28]
Hej! Mój syn gdy, skończył 4 miesiące przesypial całe noce do czasu.. gdy miał 6 miesięcy zaczął, ich nie przesypiac. Daje mleko,wodę,soczku ale nic nie chce. Zaraz będzie miał 10miesiecy i bez zmian, tłumacze to tym że okres ząbkowania, dziąsełka smaruje mu 5x w nocy żeby tylko Przespal noc, ale po godzinie wstaje z płaczem nawet dałam syrop może akurat coś go boli ale też nie działa :o wezmę na ręce śpi odłożę do łóżeczka płacz, z partnerem weźmiemy do łóżka śpi, do łóżeczka płacz. Jak sobie poradzić?
 
reklama
reklama
mój ma 16 miesięcy i ja już dawno przestałam marzyć chociaż o jednej przespanej nocy 🙈mimo że śpi z nami w środku królewicz to i tak wstaje to na cyca, to z krzykiem, to próbuje wyjść z łóżka, jeśli przesypia u ciebie w łóżku noc, to nie wiem nad czym się zastanawiasz 😜
 
Do góry