reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny. Staram się nadrobić te kilka tysięcy stron z poprzednich lat starań o wymarzoną płeć i po pierwsze już wiem że nic nie wiem 🙈😭 po drugie większość jest odwrotna do tego co ja robiłam przy staraniach o syna tzn. dziewczyny zarzucały wagę na córkę ja przed ciążą z synem schudłam i basen 2/3 w tygodniu, piszą że słodycze na syna Wy tu też tak pisałyście że cukier jest ok ja przed ciążą
całkowicie odstawiłam cukier i słodycze za to wcześniej przy córkach słodycze były u mnie podstawą 😵
Więc znowu sobie uświadamia że to całe planowanie nic nie daje tylko i wyłącznie szczęście czy siła wyższa 😭
Która mi podpowie czy szczypiorkowa doczekała się syna bo już noce zarywam żeby doczytac 😢 i czy której jeszcze udało się tutaj zaplanować syna bo chyba jakoś łatwiej z dziewczynkami 😊
@PragneSyna a wy działacie ?
@Megi_Meg a Ty kiedy zaczynasz staranka ?
Miłego dnia wszystkim
Szczypiorkowa czekała na kolejną córę :) Niestety dawno tu nie zagląda ..
Ja mam dwóch Synów :) Z owu i z odstępu ;) Teraz czekamy na Numer3 , na poznanie płci za szybko ale i tak mało podpowiem bo po prostu tym razem pociągneliśmy maraton od końca @ do (najprawdopodobniej) dnia po owu ;) Takie Chybił-Trafił haha
 
reklama
Ja pomogę losowi na tyle na ile będę mogła ;) wdrożę suplementy dla siebie i męża , testy ovu plus samobadanie szyjki nauczyłam się w poprzednich ciążach chociaż teraz będę miała trudniej bo po porodzie sn (pierwszy był CC ) szyjka się zmieniła i będę musiała się nauczyc od nowa , na początku będziemy próbować z 3 dniami przed ovu a może i 4 zobaczymy no i zakwaszanie przed sexem i po tylko ktoś musi mi to wytłumaczyć jak krowie na rowie :D
To ja pomagałam do tej pory (kilka strat mam za sobą) tylko tym, ze robiłam przerwę trzy lub dwa (zazwyczaj dwa) dni przerwę przed owu. Ostatni seks dwa dni prze owu i się udawało ale niestety nie wiem jaka płeć by była. Z chłopakami to ja pojęcia o testach owu nie miałam, nie sprawdzałam śluzu szyjki nic a z pierwszym udało się od razu a z drugim po 6 cyklach.
Powodzenia!
 
Cześć dziewczyny chciałam sie nieśmiało przywitać ;)
Przypadkiem znalazłam Wasz wątek , troszkę przewertowalam wstecz , ale tylko troszke bo tego jest o ho hoo..
Martoosia04 szczególnie śledziłam kawałek Twojego wątku jak już w ciąży byłaś i czekałaś na poznanie płci , jakierz to było emocjonujace :D
Jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców no i chyba nie trudno się domyślić co mnie do Was prznioslo. Troszkę informacji zebrałam co poczytałam "po drodze" , ale czy mogła bym Cię prosić Martoosia04 o przepis na dziewczynkę ? Zapisane mam suplementy nie wiem jedynie co to jest OLE i w jaki sposób zakwasić środowisko pochwy ?
Tak naprawde o 3 dziecko będziemy się starać mniej wiecej za rok , ale chcę sie dobrze do tego przygotować.
Trzymam kciuki za każdą z osobna za spelnienie marzeń.

OLE - olej z liści palmowych.

Ja brałam swoje suple i mąż tez - przez pol roku kiedy sie staraliśmy. miałam też zakwaszacz który wstrzyknęłam na godzine przed stosunkiem. Kurcze nie pamietam jak sie nazywał... [emoji848]
 
Szczypiorkowa czekała na kolejną córę :) Niestety dawno tu nie zagląda ..
Ja mam dwóch Synów :) Z owu i z odstępu ;) Teraz czekamy na Numer3 , na poznanie płci za szybko ale i tak mało podpowiem bo po prostu tym razem pociągneliśmy maraton od końca @ do (najprawdopodobniej) dnia po owu ;) Takie Chybił-Trafił haha
Ciekawa jestem czy dziewczynka będzie u Ciebie ;) w którym tygodniu już jesteś?? I jak samopoczucie?
 
Ciekawa jestem czy dziewczynka będzie u Ciebie ;) w którym tygodniu już jesteś?? I jak samopoczucie?
Też jestem ciekawa ale bardziej ze względu na intuicję haha Bo jeśli się potwierdzi to zacznę się naprawdę bać samej siebie haha
12tc i czuje się fatalnie :/ Odpisałam chyba na poprzedniej stronie. Dzisiaj nawet Torecan słabo sobie daje radę ...
A co u Ciebie? Wracacie do starań? :)
 
Hey @Millo [emoji6]
Tak jak dziewczyny piszą, zaraz będzie Rozalka 🥰

@Szczęśliwa3 nie zadręczaj się, płuci nie da się zaplanować. Może można coś dopomóc 🤷🏻‍♀️
Nie miałyśmy tu udanych sway na syna...chyba ze dawno temu ale tego nie wiem
Przepis jest taki aby najlepiej robić odwrotnie niż wcześniej : )
Masz już jakieś dzieci?
 
Też jestem ciekawa ale bardziej ze względu na intuicję haha Bo jeśli się potwierdzi to zacznę się naprawdę bać samej siebie haha
12tc i czuje się fatalnie :/ Odpisałam chyba na poprzedniej stronie. Dzisiaj nawet Torecan słabo sobie daje radę ...
A co u Ciebie? Wracacie do starań? :)
A to przepraszam, przeoczyłam widocznie. Współczuje takiego samopoczucia :( musi to być męczące. Ja nie mam pojęcia co to wymioty, mdłości w ciąży. Oby było już tylko lepiej. Trzymam za to kciuki.
A co u mnie? Dziękuje, jakoś leci. Ten najgorszy okres już minął. Wczoraj minęło 5 tygodni. Dzisiaj teoretycznie powinnam dostać @ i czekam.
15 dni temu test owu był pozytywny wiec na dzisiaj wypada choć wiadomo teraz mogło się poprzestawiać ale bol krzyża daje znać ze to już tuż tuż.
Czy wracamy? Ja to bym ryzykowała nawet bez badań ale mąż bardziej ostrożny. Zobaczymy co dalej będzie. Wiadomo, chciałabym bardzo ale nie wiem czy strach nie wygra i nie odpuszczę.
 
OLE - olej z liści palmowych.

Ja brałam swoje suple i mąż tez - przez pol roku kiedy sie staraliśmy. miałam też zakwaszacz który wstrzyknęłam na godzine przed stosunkiem. Kurcze nie pamietam jak sie nazywał... [emoji848]

Dziękuję za informację , jak sobie przypomnisz nazwę będę bardzo wdzięczna ;)
 
Szczypiorkowa czekała na kolejną córę :) Niestety dawno tu nie zagląda ..
Ja mam dwóch Synów :) Z owu i z odstępu ;) Teraz czekamy na Numer3 , na poznanie płci za szybko ale i tak mało podpowiem bo po prostu tym razem pociągneliśmy maraton od końca @ do (najprawdopodobniej) dnia po owu ;) Takie Chybił-Trafił haha

Trzymam kciuki za córeczkę ;)
 
reklama
To ja pomagałam do tej pory (kilka strat mam za sobą) tylko tym, ze robiłam przerwę trzy lub dwa (zazwyczaj dwa) dni przerwę przed owu. Ostatni seks dwa dni prze owu i się udawało ale niestety nie wiem jaka płeć by była. Z chłopakami to ja pojęcia o testach owu nie miałam, nie sprawdzałam śluzu szyjki nic a z pierwszym udało się od razu a z drugim po 6 cyklach.
Powodzenia!

Przykro mi z powodu strat.. trzymam kciuki mocno również za Ciebie! Wiecie co było powodem strat ?
 
Do góry