reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
ogladacie "Dekoratornie"? mi sie czasem uda na to trafic w tv i w ostatnia niedziele tralilam. dziewczyny urzadzily moj wymarzony dom! moje kolorki i moje podejscie do wygladu mieszkania! ;-);-)(tylko ten fotel mi troszke nie pasi, tzn material, fotel jeszcze przejdzie)
DEKORATORNIA - www.dekoratorniatv.pl
spadam

O dzieki za linka:tak: Slyszalam o tym programie ale jakos nie moge na niego trafic :blink:
 
Kurcze legła w gruzach moja koncepcja komody z przewijakiem po wczorajszej wizycie w Ikea:baffled:

A czemu? a juz mówie. No kurde kto w ten sposób konstruuje przewijak?:confused::no: szczyt debilizmu:wściekła/y:

72490_PE188267_S4.jpg


producent sugeruje ze mam dziecko przewijac stojąc bokiem do komody:szok::dry: nie wiem kto to projektowal ale zalamał mnie wczoraj.

Nie wiem co teraz robić? Pamietam jak wkurzal nnie zakładany na lozeczko przewijak. Musialam Maksa miec w jedej rece a w dugiej zdejmowac/zakladac przewijak na lozeczko. Teraz chcialam miec komode, no to mam:baffled:

aniu ja mam komode z Ikea, nie wiem czy jeszcze ja mozna kupic, wklejam fotke jak wygladała jak sie Kuba urodził, ten przewijak z gory mozna sciagnac, znaczy ta deske i jest normalna komoda.
Wczesniej wygladała tak a teraz jestem na etapie konstruowania pokoju dla Kuby i komoda pewnie zostanie przeze mnie przemalowana.....
kosztowała cos koło 400 zł....
 

Załączniki

  • komoda.jpg
    komoda.jpg
    93,1 KB · Wyświetleń: 25
Niania, jak Ci pisalam, ja mam coś z tym stylu i jestem bardzo zadowolona. To tez fajna opcja pod tym kątem, że jak dziecko wyrośnie, mebel wyrzucasz (to tanie i nie męczy sumienie ;-)). A komody z przewijakami często są drogie i co potem z tym zrobic? Chyba ze da się jakoś nadstawkę do przewijania zdemontować, to też fajnie.

No wlasnie te nadstawki sie demontuje:tak::tak::tak: i komoda zostaje:-p

Ale faktycznie na powaznie zaczynam rozwazac Twoja opcje Gazelka :tak:
 
aniu ja mam komode z Ikea, nie wiem czy jeszcze ja mozna kupic, wklejam fotke jak wygladała jak sie Kuba urodził, ten przewijak z gory mozna sciagnac, znaczy ta deske i jest normalna komoda.
Wczesniej wygladała tak a teraz jestem na etapie konstruowania pokoju dla Kuby i komoda pewnie zostanie przeze mnie przemalowana.....
kosztowała cos koło 400 zł....


No wlasnie o cos w tym stulu mu chodzi:tak::tak::tak:

A poki co w Ikei lipa
Taka oferta
IKEA | Małe dziecko | Stoliki do przewijania i pielęgnacja dzieci
 
Aniu, a może poszukaj czegoś w Drewexie? Na pewno mają stronę z prezentacjami. Pamietam że znajomi mają komodę w stylu jaki Ci pasuje. Ja pamiętam, że mi też się strasznie podobała opcja z komodą, ale gdy meblowalismy pokoj dla Maciusia, to mielsimy bardzo mało kasy. Komoda za 500 zl czy droższa to było dla nas za dużo.
 
Dobra, nie jest dobrze :dry: Tak się najaralam na tą komode od hanti ze nic innego mi sie nie podoba :blink::sorry2: nie jest dobrze, bo na bank jej nie kupie :-:)-:)-(

help:sorry2:
 
Kurcze legła w gruzach moja koncepcja komody z przewijakiem po wczorajszej wizycie w Ikea:baffled:

A czemu? a juz mówie. No kurde kto w ten sposób konstruuje przewijak?:confused::no: szczyt debilizmu:wściekła/y:

72490_PE188267_S4.jpg


producent sugeruje ze mam dziecko przewijac stojąc bokiem do komody:szok::dry: nie wiem kto to projektowal ale zalamał mnie wczoraj.

Nie wiem co teraz robić? Pamietam jak wkurzal nnie zakładany na lozeczko przewijak. Musialam Maksa miec w jedej rece a w dugiej zdejmowac/zakladac przewijak na lozeczko. Teraz chcialam miec komode, no to mam:baffled:

Hmm Nianiu a ja powiem cos innego :-p. My komody z przewijakiem nie kupowalismy tylko zmodyfikowaliśmy naszą z sypialni. Tzn przymocowaliśmy do niej przewijak taki jaki się zazwyczaj zakłada na łóżeczko. A że ta komoda jest wąska (ma płytkie szuflady) musieliśmy zamontować właśnie tak bokiem. I powiem Ci, że zupełnie mi to nie przeszkadzało a nawet byłam z tej opcji bardzo zadowolona :tak:. Tylko, że my tę komodę ustawiliśmy wtedy inaczej niż standardowo się stawia tzn. stała bokiem do ściany a swoim tyłem dotykała krótszego boku łóżeczka. No i wtedy szuflady były po prawej stronie. I to była dla mnie bardzo dobra opcja bo w pierwszej z nich miałam to co potrzebne do przewijania (pieluszki, kremy itp.) i po prostu przy przewijaniu miałam ją otwartą zaraz obok przewijaka i dostęp prawą ręką do niej był świetny :tak:. Tylko, że ta Twoja ze zdjęcia powyżej nie ma pierwszej szuflady hmm

nie gdybaj Nenius nie gdybaj, rob badania i na spokojnie kontroluj sprawe z lekarzem.
jak Daria, lepiej?

No właśnie nie za bardzo :-(. Tzn. energię ma, je lepiej, nie płacze już z kaszlu i nie krztusi przy każdym kęsie ale nadal bardzo brzydko kaszle i słyszę jak jej rzęzi przy oddychaniu. A miała jutro max w piątek kończyć antybiotyk. No i wydaje mi się, że nie będę miała innego wyjścia tylko będę musiała znów wzywać lekarkę :-( a bardzo bardzo nie chciałabym tego robić. Daria tak potwornie się boi, płacze i wymiotuje wtedy :-:)-:)-(. No i najgorsze, że ja nie mogę z nią dłużej zostać. Muszę najpóźniej w poniedziałek wracać do pracy. Nie wiem może S weźmie zwolnienie?
 
reklama
I odemnie gorące zyczenia dla Mell i Wiki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry