reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

A

Anonim

Gość
Witam.
Widzę, że jestem pierwszą lipcową mamą. Ktoś musiał zacząć... :lol: . Ale nie jest źle. Mam nadzieję, że szybko ta lista się powiększy. N apoczątek to może kiedy rozwiązanie: ja ok. 7 lipca 2005 (kolejny rak w rodzinie) :wink: . Do zobaczczenia :D
 
reklama
wczoraj dowiedzialam sie, ze... jestem w ciazy :D i teraz sobie licze i licze i juz wiem ze w lipcu urodzi nam sie druga pociecha :wink: juz nie moge sie doczekac....KObietki Kochane trzymajcie sie cieplutko i do nastepnego razu :lol:
 
I ja się dołączam.
Termin wypada mi na początek lipca.
Ściskam Was Wszystkie i nie wykluczone że spotkamy się w szpitalu :lol:
 
to i ja sie dolączę :)
termin porodu przypada gdzies pomoiedzy 7 a 17 lipca 2005 :)
mam strasznie dlugie cykle stad ta rozpietosc :(

mam tez synka ktory urodzil sie 16 lipca 2001 :)
tak wiec bede miala dwa raczki w domu :)
 
Czesc Lipcowe Mamusie!
Dokladnie nie znam mojego terminu ale z moich obliczen to pierwsza polowa lipca.
Lekarz stwierdzil ciaze ale na usg nie potrafi odnalezc plodu.
Powiedzial,ze powinno juz byc widac ale nie ma...
Bardzo sie martwie,ale w poniedzialek ide do lekarza na kolejne usg.Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze.
Trzymajcie za mnie kciuki .
Moj maz mowi ze dzidzia jest wstydliwa i wstydzi sie nam pokazac :) Mam nadzieje,ze ma racje.
Dlaczego nie piszecie nic ?Tak tu cicho!!!
Trzymajcie sie Mamusie!
 
Cześć mamuśki. Ja w poniedziałek zrobiłam sobie test i wyszły mi dwie kreski! Teraz próbuję się oswoić z tą myślą. Czytam wszystko jak leci o ciąży. I oczywiście wykorzystałam wszystkie możliwe kalkulatory - termin wyszedł mi na okolice 15-go lipca. Ale do lekarza dopiero się wybieram, więc dopóki on mi nie potwierdzi, że naprawdę jestem w ciąży, to ciągle będę się zastanawiać, czy aby napewno... Pozdrawiam!
 
Witam - mam pozytwyne test, jestem po pierwszej wizycie. Jak wszystko dobrze pójdzie to będę miała maluszka w połowie lipca.
Ula
 
reklama
Do góry