reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
A

Anonim

Gość
Bardzo się cieszę, że przypadkiem znalazłam tą cudną stronę!
Jeśli wszystko pódzie wg planu 1 lipca będę mamą.
Strasznie się boję - bo to pierwszy raz, ale już czuję, że znajdę wśród Was zrozumienie i pocieszenie!
Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamuśki!!! :lol:

E

elunia

Gość
Cześć Mamuśki! Strasznie się cieszę, że nas już tak dużo tutaj, jeszcze parę dni temu prawie nikogo nie było. Ja na jutro jestem umówiona z lekarzem (prywatnie) i zobaczymy, co on mi mądrego powie. Mam nadzieję, że potwierdzi, że wkrótce będę mieć swoją dzidzię. Test wyszedł "dwukreskowy" już w ubiegfły poniedziałek, ale ten długi weekend nie pozwolił mi iść wczśniej. Zresztą, może to dobrze, o teraz już chyba badanie usg da pewność? A jeszcze najlepiej, gdybi mi doktorek dał na piśmie zaświadczenie, bo ja sama nie bardzo mogę uwierzyć. Z moich wyliczeń wynika, że termin będzie koło 15 lipca. A co do objawów? Wczoraj w sklepie mało się nie rzuciłam na kiszoną kapustę. Nie chce mi się słodyczy, a zawsze uwielbiałam. Czasem mnie mdli. I boli mnie brzuch, jak przy okresie. Co ciekawe, nie tylko nie przytyłam, ale nawet ze dwa kg zrzuciłam! Ale do najszczuplejszych nie należę, więc wyjdzie mi to na zdrowie. Pozdrawiam!!!

A

Anonim

Gość
hej
super ze piszecie i dolaczacie do nas
jutro ide zaniesc zaswiadczenie o ciazy do pracy
przenosza mnie na lzejsze stanowisko
niestety na inny wydzial i bede musiala pozegnac sie z moimi fajnymi ludzmi
z ktorymi teraz pracuje:(

Wkurzyalm sie dzisiaj
bylam u gina pozaswiadczenie
i przy okazji zapytalam o to co mam zrobic z opuchnietymi i bolacymi nogami a on na to:
ze ciaza to nie choroba a nogi bola mnie od pracy!!!OSIOL!!!
chyba musze zmienic gina
traktuje mnie jak jakies towar na polce czubek jeden

I jak tu sie nie denerwowac w ciazy jak nawet gin cie wku...rza :twisted:

pozdrawiam gosia22 i kropeczka

A

AgnieszkaM

Gość
Hej dziewczyny!!!
I ja chcę dołączyć. Z moich obliczeń termin wychodzi na 26 lipca. Zrobiłam już jeden teścik, ale jutro chcę powtórzyć, żeby się utwierdzić :) . Moje objawy to bardzo częste siusianie, bóle brzucha jak na @, wczoraj mnie głowa bolała, piersi mnie też bolą, czasami popołudniami troszkę mnie mdli. Jak narazie to mogę jeść wszystko, apetyt mam duży (chociaż boję się, że niedługo się zacznie :p ). A poza tym mam powiększony brzuszek i to chyba na tyle.
Gratulacje dla wszystkich mamusiek. Ja do lekarza pójdę za ok. 3 tygodnie :( bo wtedy dopiero podobno coś można stwierdzić. Już nie mogę się doczekać!!!

A

Anonim

Gość
witam Agnieszko!!!
mi czas sie strasznie dluzy,bo chciala bym juz zobaczyc brzuszek :)
Pozdrawiam i caluje wasze brzuszki z fasolkami

Witajcie !!! :p
fajnie, że ciągla Was tu przybywa...
ja do wtorku siedze jak na szpilkach :( bo byłam u gina i coś jej nie pasuje..niby ladnie wszystko się rozwija, ale w 6 tygodniu powinno być widać już serduszko - a u mnie wygląda to na usg, jak na piaty tydzień i serduszka nie widać tylko"fasolkę" :) i blonke na około...
boję sie jak będzie wyglądało następne usg- czy dzidziuś się rozwija..i czy to jest normalne? czy wyliczenia lekarza mogą być inne, a ciąża moze być nie tak jak on twierdzi 6-cio, lecz 5-cio tygodniowa...piszcie kobietki jak to u Was wygląda, bo mnie nerwy zjadają...
pozdrawiam wszystki bardzo cieplusio i całuje

E

elunia

Gość
Byłam wczoraj u pana doktora. Powiedział, że to "niecały szósty tydzień" i stawia na to, że jest to "ciąża żywa". Ja też widziałam tylko fasolkę. Mam zrobić wyniki i przyjść za 3 tyg., to jeszcze raz zrobi usg. I powiedział, że mam się niczym nie martwić.

reklama
A

AgnieszkaM

Gość
Hej Blondi! Nic się nie martw bo u niektórych dziewczyn serduszko na USG widać dopiero w 7-8 tygodniu. Ja zamierzam iść do gina właśnie w tych okolicach (jak na razie zaczął się 5 tydzień). Dziś zrobiłam 2 test i też pozytywny. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :wink:

Do góry