reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pseudopęcherzyk....

miska82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Sierpień 2009
Postów
441
Witajcie :) Beta przyrasta puki co prawidłowo, ale od początku...
Ostatnia @ byla 7 lutego. Cykle 30-31 dni. Zaczelam miec dziwne objawy wiec zrobilam test, wyszly 2 kreski, więc pobieglam na bete.
I tak: (mlU/ml)
06.03- 265,0
09.03- 728,6
11.03- 1536,5
Z racji jednego poronienia (ciaza biochemiczna) teraz dreszcze i uczucie zimna oraz bóli mocnych brzucha - glownie 1 jajnik wraz (czasami)z bolami plecow poszlam wczoraj do lekarza.
Lekarz wykonal usg i znalazl ciałko zółte ( jajnik lewy) zaś w środkowej części macicy malutki pecherzyk, który uważa, ze jest pseudopecherzykiem z powodu lokalizacji (centralny srodek).... oraz objawów jakie mam. Dostałam luteine, nospe ale tez skierowanie do szpitala :(
Czy któras z Was miala takie srodkowe ulozenie pecherzyka i wraz z wzrostem macicy okazalo się iż jest on prawidłowo zagnieżdzony?
Dziekuje za odpowiedzi...
 
reklama
Ja miałam pseudo pecherzyk w macicy w momencie kiedy miałam ciaze pozamaciczna w jajowodzie .
 
Witajcie :) Beta przyrasta puki co prawidłowo, ale od początku...
Ostatnia @ byla 7 lutego. Cykle 30-31 dni. Zaczelam miec dziwne objawy wiec zrobilam test, wyszly 2 kreski, więc pobieglam na bete.
I tak: (mlU/ml)
06.03- 265,0
09.03- 728,6
11.03- 1536,5
Z racji jednego poronienia (ciaza biochemiczna) teraz dreszcze i uczucie zimna oraz bóli mocnych brzucha - glownie 1 jajnik wraz (czasami)z bolami plecow poszlam wczoraj do lekarza.
Lekarz wykonal usg i znalazl ciałko zółte ( jajnik lewy) zaś w środkowej części macicy malutki pecherzyk, który uważa, ze jest pseudopecherzykiem z powodu lokalizacji (centralny srodek).... oraz objawów jakie mam. Dostałam luteine, nospe ale tez skierowanie do szpitala :(
Czy któras z Was miala takie srodkowe ulozenie pecherzyka i wraz z wzrostem macicy okazalo się iż jest on prawidłowo zagnieżdzony?
Dziekuje za odpowiedzi...
Mnie to nawet nie poinformowali gdzie jest usadowiony pęcherzyk... Tyle tylko, że jest w macicy.
 

Podobne tematy

Do góry