reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki mieszkające w UK !

Ania7812

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2019
Postów
3 207
witam serdecznie wszystkie dziewczyny !!! stwierdziłam ze założę ten wątek dla dziewczyn które starają się o dziecko mieszkające w UK niestety każda z nas wie ze tutaj to jest wszystko utrudnione.
Ale zawsze to raźniej która zawsze coś podpowie może ma jakieś doświadczenia z GP lub infertility clinic.
Wszystkie dziewczyny są mile widziane które się starają które są po przejściach jak ja lub które mają problemy aby w tej ciąży być . Razem zawsze raźniej i więcej siły na walkę.
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny na watkach rozsiewaja wirusy ciazowe :) a mnie zlapal tylko COViD bezobjawowy :D gdyby nie to, ze w pracy robie testy co tydzien to bym nie wiedziala :)

Starania u Nas zawieszone. Nie wiem na jak dlugo i czy w ogole je wznowimy. Od nastepnego cyklu rzucam wszystko.. mierzenie temp, testy owu.. monitor..

O kurczę zdrówka życzę [emoji177] trzymajcie się
Spoko. Ja pamiętam jak 16 lat temu będąc w ciąży pierwszej, poszłam tu na badania ,wtedy pomyślałam że tu jest coś nie tak, nie biorę wspomagaczy bo badania mam książkowe wiec nawet w pl nie chcieli mi nic dac ,tu babka mi powiedziala że missacarrige to Natural selection i wtedy ręce mi opadły,
Wiek tez dużo robi ja mam 2 straty na koncie 32 skończone .
Robiłaś genetyczne DNA badania . U mnie wszystko książkowe a w DNA wyszło lekka zakrzepliwosc krwi przeciwskazania między innymi ZAKAZ LOTÓW W CIĄŻY ja ci powiem tak ze u mnie wszystko ok a taka pierdola spowodowała poronienie aha mi lekarz w piłce powiedział ze to się uaktywnia dopiero w drugiej ciąży dlatego 1sza miałam prawidłowa druga już nie . Teraz biorę acard na krew
 
reklama
Spoko. Ja pamiętam jak 16 lat temu będąc w ciąży pierwszej, poszłam tu na badania ,wtedy pomyślałam że tu jest coś nie tak, nie biorę wspomagaczy bo badania mam książkowe wiec nawet w pl nie chcieli mi nic dac ,tu babka mi powiedziala że missacarrige to Natural selection i wtedy ręce mi opadły,
Nie zmienisz tego tu w UK mają totalną olewke. Ja chodzę prywatnie mislam tez prywatnie monitoring cyklu 50f wizyta jeśli jest to monitoring cyklu . Ja wszystko chodzę prywatnie tu w UK i pracuje można powiedzieć tylko na wizyty prywatne . Bo w Polsce robie ale już większe rzeczy dużo badań itp
 
Spoko. Ja pamiętam jak 16 lat temu będąc w ciąży pierwszej, poszłam tu na badania ,wtedy pomyślałam że tu jest coś nie tak, nie biorę wspomagaczy bo badania mam książkowe wiec nawet w pl nie chcieli mi nic dac ,tu babka mi powiedziala że missacarrige to Natural selection i wtedy ręce mi opadły,
Teraz doczytałam. To jak jesteś po tylu stratach należy ci się early scan na równy 6ty tydzień 8 i 12 musisz tylko zadzwonić do szpitala ze jesteś teraz w ciąży i chcesz sobie zabukowac taki scan wcześniejszy . Masz w domu jakąś Luteine? Lub duphaston? Żeby zacząć przyjmować tez dużo może ci pomoc Aspiryna w początkowej ciąży jeśli ja przyjmujesz codziennie 75mg. Jeśli nie masz luteiny to może któraś dziewczyna ci podeślę żebyś na juz miała
 
Teraz doczytałam. To jak jesteś po tylu stratach należy ci się early scan na równy 6ty tydzień 8 i 12 musisz tylko zadzwonić do szpitala ze jesteś teraz w ciąży i chcesz sobie zabukowac taki scan wcześniejszy . Masz w domu jakąś Luteine? Lub duphaston? Żeby zacząć przyjmować tez dużo może ci pomoc Aspiryna w początkowej ciąży jeśli ja przyjmujesz codziennie 75mg. Jeśli nie masz luteiny to może któraś dziewczyna ci podeślę żebyś na juz miała
Mam duphaston ,wczoraj zrobiłam test 12 dni po owu ,więc za kilka dni sie umowie
 
Mam duphaston ,wczoraj zrobiłam test 12 dni po owu ,więc za kilka dni sie umowie
Tak koniecznie umów się na wcześniejszy scan. A nie myalalas o aspirynie to działa jak acard lepsze ukrwienie macicy jest i lepsze krążenie krwi dla dzidzi to na prawdę dużo pomaga . Życzę Ci aby ci się tym razem udało 💪 ja zawsze coś podpowiedzieć mogę ale i tak zrobisz jak będziesz uważała za słuszne
 
Tak koniecznie umów się na wcześniejszy scan. A nie myalalas o aspirynie to działa jak acard lepsze ukrwienie macicy jest i lepsze krążenie krwi dla dzidzi to na prawdę dużo pomaga . Życzę Ci aby ci się tym razem udało 💪 ja zawsze coś podpowiedzieć mogę ale i tak zrobisz jak będziesz uważała za słuszne
Pewnie będzie mi bardzo miło, każdy ma inne doświadczenia:) jeszcze raz dziękuję
 
Pewnie będzie mi bardzo miło, każdy ma inne doświadczenia:) jeszcze raz dziękuję
Byłaś w klinice infertility? Mi profesor powiedział tak : ze często tak jest ze organizm odrzuca ciążę bo macica jest nie za dobrze ukrwiona. Wystarczy brać aspiryne 75mg ona ci w 200% nie zaszkodzi a może mega dużo pomoc . Bo im bardziej ukrwiona macica tym dzieciątko będzie miało pokarm bo lepsze krążenie będzie . Ja cie nie namawiam ale w Polsce już po 3cim poronieniu dają profilaktycznie heparyne w zastrzykach. Ja mam wszystko acard z polski pełno zastrzyków z heparyny ale czekam do prywatnej wizyty z polskim ginekologiem i będę wiedzieć za wizyty dni czy mam brać czy wystarczy aspiryna. W Polsce po 2ch poronieniach każą brać acard całą ciążę . To na prawdę może mega dużo pomóż . I ty będziesz spokojniejsza. A jak mama spokojna to i dziecko też i będzie dobrze
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
Ja jestem właśnie po poronieniu, czekam na pierwszą @ i zaczynamy znowu starania. Mam już zdrowa córkę, ale na wszelki wypadek zamówiłam sobie badania po poronieniu z testdna, zobaczymy czy coś wyjdzie.
Chciałabym zrobić więcej badań, ale w moim regionie nie ma żadnych prywatnych laboratoriów. Miałam w maju lecieć do Polski, ale w związku z 👑 pewnie się to nie wydarzy. Oby ta panika jak najszybciej się skończyła.

Ania. Gratuluję. Jak się czujesz? 🙂
 
Do góry