reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ku*wa no właśnie czytam co tu się odjaniepawla... 😳 pierwsze słyszę o czymś takim. nawet nie wiem jak tyo skomentować. Przeczytaj umowę yak jak ktos wcześniej pisał bo moze tam jest rzeczywiście zapis o wylaczeniu odpowiedzialności... Jak chcą oddac kasę to bierz. Transfer i tak mozesz zrobic przecież. Matko i córko no... Co za farsa 😐

A co do tej durnowatej kłótni... Laski, trochę dystansu i wyrozumiałości z obu stron. Bazylia od razu przeprosiła, Artemida przyjęła to po ch*j się jeszcze masturbujecie tym tematem. ✌ nie roz*ebcie tego forum bo nie wiem co ze sobą wtedy zrobię 🙉
No przeciez ja od razu sie tlumcze co nie ;)
 
Co do kwasów na forum. Były już tutaj nie raz i nie dwa. Niestety często właśnie o dzieciowe sprawy. Myślę że trzeba zrozumieć obie strony. Jest wątek ciężarówek, tam można gadać o akcesoriach , ubrankach, pokoikach dziecięcych itd. Na tym forum bardziej akceptowalne są wieści z wizyt, zdjęcie z USG, potem zawiadomienie o szczęśliwym i lekkim porodzie:) nikt też nikogo nie wygania. Zawsze można zabierać głos na temat in vitro i kibicować dziewczynom.
 
Poprzednia stymulacja byla latwa i dala super efekty ta byla straszliwa - czy to ma jakies znaczenie ?
Ja sie w ogole nie znam... Za.każdym razem chyba jest inaczwj i nie da się przewidziec efektu hodowli po tym jaka była stymulacja.. :/ postaraj się moze skupic na tym ze masz te dwie blastusie na bank. To jest i tak bardzo spoko, naprawdę 💁 widzę że masz dużo żalu i burdel straszny w glowie teraz, ja bym chyba rzucała talerzami 😐
 
Podejdź do transferu , zobaczysz co się stanie. W innych klinikach wcale może nie być lepiej:( Resztę to już musicie sami załatwiać. Choć jak pójdziecie do sądu to sytuacja z transferami mega niefajna. Co za dzień.
Dziewczyny moj lukasz nawet nie chce slyszec o jakimkolwiek zabiegu. W rozmowie tel powiedzieli ze oddaja polowe kosztow ale tylko pod warunikem kolejnej stymulacji ;) Jak pomysle o trzeciej stymulacji to az mi sie nie dobrze robi, jasne ze to zrobie ale chyba juz nie u nich ;(
 
Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze również trzymam kciuki daj znać jaka Beta. Ja się zastanawiam czy nie zrobic Beta we wtorek to będzie 4 dni po ostatnim badaniu. 🤔 Najgorsza ta niepewność i czekanie od wizyty do wizyty i badania krwi powtórki czy aby napewno Beta nie spada 😣 można dostać w głowę... ale będzie dobrze ✊🏼
Napisze zaraz na forum, bo dziewczyny tutaj mocno kibicują i są z nami, dlatego poerwdz Eco robię jak odbieram wyniki to pisze tutaj 😉
Mi po drugim transferze spadła dlatego teraz tak panicznie się boję, no ale zobaczymy. Trzeba być dobrej myśli i wierzyć w Kropka 😘
 
Ja sie w ogole nie znam... Za.każdym razem chyba jest inaczwj i nie da się przewidziec efektu hodowli po tym jaka była stymulacja.. :/ postaraj się moze skupic na tym ze masz te dwie blastusie na bank. To jest i tak bardzo spoko, naprawdę 💁 widzę że masz dużo żalu i burdel straszny w glowie teraz, ja bym chyba rzucała talerzami 😐
Ja naprawde moge sie poukladac pod warunkiem ze sa ku temu przeslanki ;) a jednak przyznasz ze cala sytuacja nie daje nam powodu do radosci ;)
 
reklama
Do góry