reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

U mnie od jutra 35 tydzień (34+1) wizyta 9.04 i już mam dostać skierowanie na Cc które zakładaliśmy na 27.04, zobaczymy czy coś się zmienilo przez ten wirus..
Ja to mam problem z suchościa w ustach głównie w nocy. Od poczatku ciąży mam tak opuchniętą śluzówkę nosa, że podczas spania oddycham ustami. Do tego spanie... masakra, co cheila siusiu po kropelce (jak bym miała prostatę [emoji1787]), skórcze w łydkacb i stopach, młoda w brzuchu skakać zaczyna, no i starsza czasami ma koszmary to ide ja uspokajać, a najśmieszniejsze, że słyszę każy warkot za oknem czy wibracje w telefonie sąsiada z góry [emoji1787]
W środę wizyta, juz sie boję, dzisiaj jeszcze zadzwonie do pani dr zapytać czy napewno aktualna i co jest wymagane. Niby od dziś 33tc, ale może już dowiem sie na kiedy planujemy cc [emoji33]
 
reklama
Czesc dziewczyny 🙂 z moimi udami lepiej ale nadal mam ślady boje się że mi to zostanie 😟 wogole jak tu do porodu iść z takim czymś 🙄 udało mi się załatwić okulistę 🙏 jutro idę ulga bo muszę sprawdzić czy mogę napewno rodzic naturalnie ...
 
Myślicie że masc na odparzenia dla dzieci to zlikwiduje ?🤔 Czy może przejść się do apteki boje się że będą takie ślady
 

Załączniki

  • IMG_20200330_135546.jpg
    IMG_20200330_135546.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 88
@charlotte uuu to jeszcze w dodatku mgr, to fakt. Ja po mgr jestem juz kupe lat,ale tez studiowalam bedac w ciazy z pierwszym dzieckiem, zreszta od rozpoczecia pierwszych studiow dalej studiuje :eek: juz chyba 8 czy 9 kierunek, a od pazdziernika doktorat na Uniwersytecie Medycznym :baffled: ale jakos damy rade:-) :):angry::cool2:
Magister po dłuższej przerwie, bo skończyłam dwa licencjaty, studiowałam w Olsztynie na Warmii :) Potem zjechaliśmy na Śląsk i założyliśmy każdy swoja firmę z mężem i tak zleciały lata, a ja chciałam iść na dobrą podyplomówkę i miałam droge zamkniętą bo nie miałam mgr. Więc dwa lata temu zaczonie zaczęłam. :) Teraz kończę, ale się chyba wykończę, bo pisanie pracy i prowadzenie badań jest teraz utrudnione zważywszy, że ja wykształcenie przedszkolne i wczezsnoszkolne posiadam. :)Chce iść w kierunku terapii zaburzeń dziecięcych lub ewentualnie zajęć korecyjno-kompensacyjnych, ale zobaczymy jak się wszystko ułoży. Bo dłuższym czsie to ciężko wrócić do systemu nauki...Po drodzę jeszcze były moje starania, straty, leczenie, prowadzenie zajęć i firmy i problemy rodzinne i tak wzystko się układało, że nie chce mi się strasznie tego ciągnąć. :) Ale muszę skończyć. :)
 
U mnie od jutra 35 tydzień (34+1) wizyta 9.04 i już mam dostać skierowanie na Cc które zakładaliśmy na 27.04, zobaczymy czy coś się zmienilo przez ten wirus..
U mnie od środy 35 tc (czyli 35t0d) bo ja liczę jak w szpitalach, skończonymi tygodniami. Szkoda, że nie ma jakiegoś jedno systemu bo potem się myle kto w którym tygodniu i jak ktoś mi mówi, że np urodziła żona w 39 tc, bo nie wiem czy to był np 39t3d czy 38t3d :) a jak wiadomo każdy dzień ma znaczenie dla naszych Maluchów ;D idzie sie pogubić. :)
Czyli CC ustawione na 38t0d? Tak się zastanawiam właśnie, czy ja wytrzymam to tego czasu :D Powoli będa tutaj piękne buziaczki pokazywane na forum :D i zapadnie cisza jak wszyskie będą miały już dzieci na świecie :D Ja bym chciała dotrzymać do początku maja :) żeby majowa dziewczyna była, jak ja :D
 
Ciężko powiedzieć, możesz spróbować.

@MonikaRoszko @Aurelka1994 przypomnijcie, z jakich powodów macie planowane cc?
U mnie z powodu wady genetycznej: Macica dwurożna z przegrodą. Do tego w efekcie ułożenie poprzeczne pośladkowe. Sczerze wolała bym SN, ale no wyboru nie mam [emoji6] Ważne by dziewucha była zdrowa.
 
Moje bobo 31+2 i miała 1680g :D

Aktualnie 33+2
Czy to normalne, że jak wstanę i chodzę to mam wrażenie napiętego brzucha i takiego sztywnego, a jak usiądę czy się położę to luz taki, że masakra :p 7go kwietnia mam wizytę u ginekolog, ostatnio stwierdziła że szyjka ma 3cm i mam się oszczędzać, ale niestety zaczęła odwoływać wizyty, więc nie wiem jak to będzie a nie ukrywam, że chciałabym wiedzieć co z szyjką. Czy się skraca czy trzyma się nadal w okolicy 3cm... Co za czasy :/

A z ciekawostek właśnie burzę słyszę (facepalm)....
 
reklama
Do góry