reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w Szwecji

No widzisz super 😊 Wynajmujecie z pierwszej ręki czy z drugiej? u nas jest masakra jesli chodzi o wynajem z pierwszej ręki, w kolejce w spoldzelni trzeba czekac kilka dobrych lat. Ale zawsze mozna wynająć od kogos prywatnie. My tylko tak wynajmowalismy przez kilka lat bo nie bylo innej szansy 🙁
 
reklama
Dziewczyny jednak zdecydowaliśmy się na powrót do Polski! W sensie poród tutaj i mieszkanie. W obecnej sytuacji możliwe ze zamkną firmę mojego mężczyzny a z mieszkaniami z pierwszej ręki jest jeszcze gorzej nią wcześniej. Ale myśle ze to dobry pomysł z powrotem do Polski. Od razu czuje się pewniej ☺️
 
Dziewczyny jednak zdecydowaliśmy się na powrót do Polski! W sensie poród tutaj i mieszkanie. W obecnej sytuacji możliwe ze zamkną firmę mojego mężczyzny a z mieszkaniami z pierwszej ręki jest jeszcze gorzej nią wcześniej. Ale myśle ze to dobry pomysł z powrotem do Polski. Od razu czuje się pewniej [emoji3526]
Weź pod uwagę, że czeka was kwarantanna 2tyg jak teraz wrócicie i wszystkich domowników, którzy będą w waszym domu.
 
Wydaje mi się że Szwecja w tym momencie może byc zagrożeniem dla ciężarnej, państwo nie chroni obywateli jak w innych krajach, a nie wiadomo jak we wczesnej ciąży zachowuje się wirus [emoji20]

Mieszkasz w Szwecji i wiesz czy tylko ci sie wydaje i tak sobie gadasz?
Nie wiem czy jest taka super opieka w Polsce patrząc na to jak odwolywane sa wizyty i zostawienie pacjenta samego sobie. Duzo kobiet w ciazy w Polsce ma problemy bo nie mogą zrobic usg, badan, a wizyty odwołują. O takim polskim chronieniu obywateli piszesz?
 
Mieszkasz w Szwecji i wiesz czy tylko ci sie wydaje i tak sobie gadasz?
Nie wiem czy jest taka super opieka w Polsce patrząc na to jak odwolywane sa wizyty i zostawienie pacjenta samego sobie. Duzo kobiet w ciazy w Polsce ma problemy bo nie mogą zrobic usg, badan, a wizyty odwołują. O takim polskim chronieniu obywateli piszesz?
O tym, że trzeba siedzieć w domu, wszystko oprócz spożywki, aptek i drogerii zamknięte, próbują ograniczyć kontakt między ludźmi jak w każdym innym kraju [emoji854] chyba tylko w Szwecji nic z tego wirusa sobie nie robią. Jeśli o system opieki chodzi to nie mam wiedzy w tym temacie, wiec o tym nie mowie [emoji6]
 
O tym, że trzeba siedzieć w domu, wszystko oprócz spożywki, aptek i drogerii zamknięte, próbują ograniczyć kontakt między ludźmi jak w każdym innym kraju [emoji854] chyba tylko w Szwecji nic z tego wirusa sobie nie robią. Jeśli o system opieki chodzi to nie mam wiedzy w tym temacie, wiec o tym nie mowie [emoji6]

Widac ze nie wiesz nic o tym jak Szwecja reaguje na wirusa, jedynie to co wymysla i powiedza polskie media. Szwecja tez wprowadza ograniczenia ale nie tak restrykcyjne jak w Polsce. kazdy kraj reaguje na swoj sposob, to ze Szwecja nie zamknela wszystkiego to nie znaczy ze mysli zle. W Polsce pozamykali wszystko a liczba chorych i tak rosnie. Kto wie co bedzie jak wszystko znow pootwieraja. To ktory kraj robi lepiej okaze sie za kilka miesiecy.
 
Widac ze nie wiesz nic o tym jak Szwecja reaguje na wirusa, jedynie to co wymysla i powiedza polskie media. Szwecja tez wprowadza ograniczenia ale nie tak restrykcyjne jak w Polsce. kazdy kraj reaguje na swoj sposob, to ze Szwecja nie zamknela wszystkiego to nie znaczy ze mysli zle. W Polsce pozamykali wszystko a liczba chorych i tak rosnie. Kto wie co bedzie jak wszystko znow pootwieraja. To ktory kraj robi lepiej okaze sie za kilka miesiecy.
A nie mów że nic nie wiem, bo siedzibe naszej firmy mamy w Sztokholmie [emoji854] ciekawe tylko czemu tyłu Polaków wraca do kraju zamiast siedzieć w Szwecji? :) ale Tak jak mówisz, zobaczymy która strategia jest lepsza.
 
reklama
A nie mów że nic nie wiem, bo siedzibe naszej firmy mamy w Sztokholmie [emoji854] ciekawe tylko czemu tyłu Polaków wraca do kraju zamiast siedzieć w Szwecji? :) ale Tak jak mówisz, zobaczymy która strategia jest lepsza.

I co mówią szwedzi z twojej sztokholmskiej siedziby? tutaj najbardziej panikuja polacy bo szwedzi w wiekszosc mają zaufanie do rzadu i jego dzialan. Wiesz kto ucieka ze Szwecji do Polski? sezonowi pracownicy albo tacy ktorzy nie maja dobrych podstaw do zycia w Szwecji. Zaden Polak ktory ma dobra prace, mieszkanie/ dom i rodzine tu, nie ucieka do Polski. Uciekaja tylko ci ktorzy dali sie poniesc polskiej propagandzie i straszeniu.
 
Do góry