reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak dwa lata temu mowilam rodzicom,ze kiedys jak będziemy mieli córkę to będzie Liliana to tata zaczął do mnie mówić,że paskudnie! Ze wszyscy beda mówić Lilka! A ja mówię, no i fajnie a tata na to " nie fajnie. Znam jedna taka pieprznieta Lilkę, jej ale ona jest popieprzona" [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Takze ten, każdy ma jakieś skojarzenia.. imię może być fajne A osoba je posiadająca już mniej i potem człowiek ma takie blokady. Jak jakiś czas temu mowilam Markowi,ze Nela tez jest fajne to od razu do mnie, ze jego Babcia miała psa Nele...[emoji1787]
Nela jest super😊
 
reklama
To jeśli chodzi o.kosmetyki to tu w fr kiedyś jakiś czas temu był robiony taki test na kremy do twarzy.Uwierzcie ze miedzy naprawdę dobrymi(drogimi)firmami numerem 1 został krem z lidla .Jest taki i na dzień i na noc .Osobiście używałam długo i bylam bardzo zadowolona
Ja tez używam kremu z lidla, takiego mocno nawizajacego. Dotąd było dobrze, więc pewnie hormony zrobily swoje i tyle...
 
Ja cały czas obserwuje w lustrze ale niestety tez nie widać 🤣. Za to wychodzą już rozstępy dlatego zakupiłam oliwkę 😰
Powiem Ci, że ja nie spotkalam jeszcze nikogo wiarygodnego kto by powiedział, żeby coś z kosmetyków naprawdę zadziałało na rozstępy... Podobno albo sie ma do nich predyspozycje i co by się nie robiło to one się na brzuchu pojawią, albo jak sie nie ma predyspozycji to rozstępów nie będzie. Nawilżanie skóry za to zawsze jest wskazane.
 
Też wołam na mojego syna Maksiu 😀
ale koleżanka ma na przyklad królika a właściwie króliczkę i nazwała ją Wanda😉
Więc nie ma reguły jak widać 😀


No właśnie ze względu na skojarzenia tak ciężko wybrać imię dla dziecka 😁 to jest jakaś masakra 😁 miałam wujka Wiktora i tak nie lubił tego imienia że wszyscy całe życie mówili na niego Marek 😁 jakież było moje zdziwienie w dniu pogrzebu jak ksiądz mówił, że żegnamy "brata Wiktora" ...
 
Powiem Ci, że ja nie spotkalam jeszcze nikogo wiarygodnego kto by powiedział, żeby coś z kosmetyków naprawdę zadziałało na rozstępy... Podobno albo sie ma do nich predyspozycje i co by się nie robiło to one się na brzuchu pojawią, albo jak sie nie ma predyspozycji to rozstępów nie będzie. Nawilżanie skóry za to zawsze jest wskazane.
Dokladnie. Nawilzac jak najbardziej, ale jak ma sie miec rozstepy to nic nie pomoze.
Ja nie mialam na brzuchu, tylko pod piersiami.
 
reklama
Do góry