reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny! :-) dołączę sie. Jestem na forum od początku ciąży, gdy tylko dowiedzialam sie zs to bliźniaki. Bo na pierwszej wizycie w 7tc nie byko widać. Na kolejnym usg w 12tyg niespodzianka mamy dwojke
, :-) na dodatek ciaza 1k2o iwielki strach jak to bedzie. Na szczescie wszutsko bylo suoer. Ciaze prowadzilam naStarynkiewicza. Opieka ciazy super er. Lekarze bardzo pilnujący tego aby bylo dobrze. :-) Najgorsze sa kolejki ale da sie przezyc i to. Wizyty w moim przypadku były y co 2 tyg. Teraz jesten juz mama dwoch dziewczyek z waga 2590 i 2585. Tyg g 361d.Przwzcudownych maja 2 miesiące. W razie oytan proszs pisać. Tez juz czekam na te 5-6miesiavy aoby zacza podawac inne jedzonko. Do tej pory karminilam je moim mlekiemm ściąganym z laktaora
. Geraz niestety przez to ze dziewczynki staky sie batdzo zywe nie mama czasu sxiagac i pokaem zanika i musze dokarmic mm ale walczę staram sie przystawiav tez do piersi jak jest czas ale to trudne. Duzo bledow bo z tel pisze a to nie takie kje latwe :-)

Hej, ja mam pytanie :-) Czy w 7 tc było widać 2 pęcherzyki, czy 1? Ja mam 3 😱 Ale 2 mniejsze, jeden duzy 1,19 (6+1). We czwartek idę na kolejne usg (7+1) i zastanawiam się, co mogę tam zobaczyć 🙈 Może któraś z mam tak miała? Dodam, że duży pęcherzyk był jeszcze bez zarodka, mam nadzieję, że się pojawi choć ten jeden ❤
 
reklama
Hej, ja mam pytanie :-) Czy w 7 tc było widać 2 pęcherzyki, czy 1? Ja mam 3 😱 Ale 2 mniejsze, jeden duzy 1,19 (6+1). We czwartek idę na kolejne usg (7+1) i zastanawiam się, co mogę tam zobaczyć 🙈 Może któraś z mam tak miała? Dodam, że duży pęcherzyk był jeszcze bez zarodka, mam nadzieję, że się pojawi choć ten jeden ❤
U mnie były 2.
 
Wstawiam 5 tydz i 7 tydz.
IMG_20200421_204626.jpg
received_1187625678103508.jpeg
 
Hej, ja mam pytanie :-) Czy w 7 tc było widać 2 pęcherzyki, czy 1? Ja mam 3 😱 Ale 2 mniejsze, jeden duzy 1,19 (6+1). We czwartek idę na kolejne usg (7+1) i zastanawiam się, co mogę tam zobaczyć 🙈 Może któraś z mam tak miała? Dodam, że duży pęcherzyk był jeszcze bez zarodka, mam nadzieję, że się pojawi choć ten jeden ❤
U mnie jakos w 6 tyg jeden pecherzyk i jeden zarodek :-) w 13 tyg niespodzianka dwa zarodki w jednym pecherzyku:-) o trojeczki bylo by ciekawie. Bylam z Pania na wizycie ktora byla w ciazy z trojaczkami :-)
 
Po porstu doktor powiedział ze nie bylo widac od początku dwoch bo bylo za wcześnie. Ale spotkalam pania ktora miala zdjęcie z tego samegi tyg co ja i u niej bylo widac dwa zarodki w jednym pęcherzyku. Wiev chyba zalezy od ulozenia :-)
 
Miałam duza niespodzianka jak dowiedzialam sie ze jendak dwojka :-) i ten strach co to bedzie. Tak mnie dokotr nastraszyl na wizycie ze mimio ze sie cieszyłam to wyszlam z mega duzym płaczem. Na szczescie na Starynkiewicza nastawili mnie pozytywnie na ta ciaze:-)
 
reklama
Do góry