reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
N

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

 • Hej Niczka
  nie wiem czy mnie pamiętasz, ale na staraczkach razem wypatrywałyśmy @ i u Ciebie się nie pojawila!graluluje blizniakow!ale się udało!podwojnie!pozdrawiam i śćiskam.Buziaczki
  Witaj
  Rodziłam tam we wrześniu, oddz. gin jest świeżo po remoncie, sale do porodów rodzinnych są dwie - jedna z wanną druga z prysznicem osobiście polecam tą z wanną cena za poród w tych salach 500 zł nawet jeśli ostatecznie zrobią ci cesarkę to i tak trzeba zapłacić, opieka po cięciu cesarskim 300 zł (też polecam sama miałam położną po cesarce przy sobie całą noc kobieta nie odchodziła od łóżka rano pomogła mi się wstać z łóżka nakarmiła i przewinęła małą warta jest tych pieniędzy), opieka w czasie porodu super wszyscy bardzo mili i uprzejmi, po porodzie położne pokazują jak nakarmić maleństwo, chyba że nie masz pokarmu wtedy chodzi się z dzieckiem na dokarmianie na oddz. neonatologi tam też prawie super oprócz jednej pielęgniarki która sprawdza czy ma się pokarm i dopiero wtedy jeśli okaże się ze nie ma dostaje dziecko butelkę pozostałe pielęgniarki super bardzo przyjaźnie nastawione do człowieka. Lekarze na oddziele również uprzejmi i wyrozumiali. Szpital wart polecenia.:biggrin2:
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry