reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
@Elodia ten śluz może być dobrym znakiem. Mocno trzymam kciuki. Ja też mam nadzieję, że do jesieni już się uda, najbardziej to bym chciała dziecko wiosenne.
 
reklama
@Beenka mi tam już wszystko jedno, z jakiej pory roku dzidzia będzie, byleby w ogóle była, ale np mojemu M, marzy się dzidzia majowa. A to tak tłumaczy, że w maju to już w miarę cieplo i moznaby od razu na dłuższe spacerki śmigać, itp itd. On to ogolnie bardzo wiosnę lubi. Ale jesli majowe, to musialabym jeszcze @ w sierpniu dostac, o zgrozo, tyyyyle czasu!

Co do objawów, to jeszcze jedynie cos ostatnio sporo senna jestem, ale nie no, w brzuchu mnie gniecie jak zawsze przed @, także zobaczymy. Cyce pobolewają standardowo jak przed @.
 
A tu bum, niespodzianka i masz styczeń [emoji106] Jeszcze jesteś w grze [emoji16]
Hehe zobacyzmy :-)
Z objawów ewentulanie dających do myślenia, masakryczne wrecz wzdęcia mma od kilku dni. I kłucie raz po prawej, raz po lewej stronie podbrzusza, no i ta spora ilość śluzu. Lekko wrażliwsze sutki, a cyce bolą mniej więcej jak przed @. Jedyne co mnie jeszcze zastanawia, to fakt, że ból cyców pojaiwl się okolo 14:15 dc. Z reguly cyce zacyznaly boleć mnie nieco później.

No ale wszystkie te objayw równie dobrze mogą wskazywać na nadchodzącą @.

We wtorek zatestuję :-)
 
Można dołączyć? :-)

Byłam tu nawet kiedyś, na staraczkach 2017, i na 2018 przez krotką chwilę... 2,5 roku temu stracilam ciążę. Zmienilam pracę, i dopiero teraz możemy zaczac starania na nowo. Wlasciwie, to już zaczelismy. Dzisiaj zaczyna się 18 dc, już po owulacji kilka dni, no zobaczymy. 1 cykl starań na luzie i pewnie, następne też, oby jak najmniej tych cykli :-)
W sumie, jesli nie liczyć przerwy w staraniach, to już ponad 3 lata czekamy.
Aa przepraszam dziewczyny, ale muszę wam się wcisnąć w wątek !!! Byłyśmy razem na lipcowkach 2018 :)) ale ja wtedy też poroniłam, udało mi się być na sierpniowych 2019, szczęśliwe urodziłam wcześniaka prawie 2 msc przed czasem, ale naszczescie wszystko jest w porządku i rośnie mi mały urwis [emoji85] 14 czerwca będzie miał rok ! ;))
Czekam na twoje dwie kreski, będę mocno trzymała kciuki !! :*
 
reklama
Aa przepraszam dziewczyny, ale muszę wam się wcisnąć w wątek !!! Byłyśmy razem na lipcowkach 2018 :)) ale ja wtedy też poroniłam, udało mi się być na sierpniowych 2019, szczęśliwe urodziłam wcześniaka prawie 2 msc przed czasem, ale naszczescie wszystko jest w porządku i rośnie mi mały urwis [emoji85] 14 czerwca będzie miał rok ! ;))
Czekam na twoje dwie kreski, będę mocno trzymała kciuki !! :*
Siemka :-)

Pamiętam, jak się po stracie wspólnie wpsierałyśmy :-)

Gratuluję malucha. Liczę na to, że w przyszlym roku będę sama się chwlaiła dzidziusiem.
 
Do góry