reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
U mnie jak się pierwsza nie udała to wierzyłam że druga musi się udać ale jak nic z tego nie wyszło to odrazu wiedziałam że trzecia napewno się nie uda i oczywiście miałam racje. A drożność przed iui to podstawowe badanie bo jeśli coś jest przytkane to iui jest strata czasu i pieniędzy.
też tak właśnie słyszałam, że trzecia próba jest najbardziej skuteczna...
Czy któraś z Was się świadomie nastawiała, że przy pierwszej się uda? Ja świadomie pierwszą traktuję jako próbę przed tą właściwą ale wiadomo, że psychika robi swoje i pewnie będę odliczać do testowania. [emoji14]

Póki co pozostaje mi odliczać w tym cyklu do wymazów i w przyszłym do drożności. No i liczyć, że wyniki będą dobre chociaż najbardziej boję się o rezerwę jajnikową, 20 lat nie mam... :(
 
reklama
Ja każdą traktuje że to własnie ta, że napewno się uda, bo czemu miało by się nie udać... a tu zonk. I rozczarowanie tak bardzo boli.
5 IUI przedemną walczę dalej musi się kiedyś wkońcu udać.
 
Cześć dziewczyny ☺️ Miałyście jakieś dolegliwości po inseminacji? U mnie w nocy po i wczoraj cały dzień bolało mnie podbrzusze i lewy jajnik. Myśle, że to ból owulacyjny, ale aż tak mnie nie nigdy bolało... Nie spałam pół nocy, a w dzień ledwo chodziłam.
 
reklama
Do góry