reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
A powiedzcie ile dni po IUI robiłyście test?
Czy któraś z dziewczyn, którym się udało i jest tutaj miała pozytywny test wcześniej, wytrzymałyście, czy robiłyście test zgodnie z zaleceniem lekarza ?
 
Na wielu forach dziewczyny piszą, że 10 dnia już im wychodził pozytyw...
A powiedzcie ile dni po IUI robiłyście test?
Czy któraś z dziewczyn, którym się udało i jest tutaj miała pozytywny test wcześniej, wytrzymałyście, czy robiłyście test zgodnie z zaleceniem lekarza ?
 
A powiedzcie ile dni po IUI robiłyście test?
Czy któraś z dziewczyn, którym się udało i jest tutaj miała pozytywny test wcześniej, wytrzymałyście, czy robiłyście test zgodnie z zaleceniem lekarza ?
Mi lekarz zlecił 14 dnia test, wytrzymałam i był pozytywny. Niestety w 8 tyg. straciłam ciążę 😥 teraz podchodzę do kolejnej próby.
 
reklama
Dziewczyny lekarz mnie nastraszył że może to być ciąża pozamaciczna albo błąd laboratorium, on nie bardzo stawia na ciążę... Jestem załamana, już wolę żeby nic nie było niż pozamaciczna
 
Do góry