reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Marna szansa mimo tak świetnych warunków wd lekarza. Bla bla.

5 pęcherzyków pękniętych, endo 10 mm, pełno śluzu i cała wypełniona płynem zatoka Douglasa.

Generalnie doktorek chyba coś brał i tam mu się coś radość udzieliła ;)
Ojej, aż 5 naprodukowałaś? ło Pani dobra jesteś 😁 Czyli jak by wypaliło to pięcioraczki? 🤔😁 I wszystkie z tej drożnej strony? 😁
 
Tak w Polsce, wiesz wydaje mi się że może z ciezarnymi jest taki przypis czy co no nie wiem. Ale pierwsze mnie zapytali kto mnie prowadzi , a prowadzi mnie właśnie ordynator tego szpitala, to może dla tego mnie położyli [emoji16]
A to może dlatego 😁 koleżankę też ordynator prowadził i jak miała krawienie to leżała 4 dni w szpitalu. Chociaż jak spytałam co jej tam robili to mówiła, że nic 🙄 tylko usg na wypisie 🤦 🤣
A jedzenie chociaż dobre?
 
Wszystko super słychać 😍
A jak to zrobiłaś, że na tym wykresie rysuje się wszystko? To ściągnięte z neta czy jakaś aplikacja połączona z detektorem?
Aplikacja polaczoma z detektorem 😊 se sklepuplay jest do pobrania ale od detektora jest kabelek ktory podpina sie pod telefon i dopiero aplikacja dziala
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja miałam robiona laparoskopie, rozni sie tym od histeroskopii,że w moim przypadku badali mi jajniki jajowody i kształt macicy również poprzez nacięcie w pepku i po prawej i lewej stronie na wysokości jajników. A U Ciebie będą badać wnętrza macicy. Powiem Ci że nie jest to jakieś straszne najgorsze jest to że wprowadzają do jamy brzusznej taki gaz który poszerza objętość brzucha po to żeby mogli lepiej widzieć przez wprowadzoną kamerkę. ( nie wiem czy u Ciebie też tak będzie Ale przypuszczam że tak) i to jest właśnie najgorsze po tym zabiegu bo to powietrze musi później jakoś wyjść i mi powiedzieli że najczęściej wchodzi w okolice karku ramion lub pod żebra. Mi ten cały gaz wszedł pod żebra nie mogłam oddychać i nawet zemdlalam to mnie naprawdę bolało. Drugi raz miałam usuwania ciąże z jajowodu też poprzez laparoskopie i ten ból po zabiegu wszedł mi w kark tez bolało Ale już inaczej. A w której klinice będziesz miała robiony ten zabieg? Ja miałam w Frauen Klinik an der Elbe. Naprawdę polecam tą klinike bardzo mili ludzie tam pracują naprawdę się mną zaopiekowali.

Hej dzięki za odpowiedź! [emoji4] Z tego co się dowiadywałam to właśnie będzie to tak wyglądać, jak opisałaś. Trochę się boję, nie jestem zwolenniczką żadnych ingerencji w organizm, ale od pierwszego poronienia mam bóle w okolicach prawej pachwiny... Po drugim poronieniu utrzymują się już kilka dni, nasilają podczas długich spacerów i seksu... Na usg kilku lekarzy patrzyło, ale nic nie widzieli, więc chyba muszę to sprawdzić..

A jeśli chodzi o tą Frauenklinik to mam do niej prawie 600 km, mieszkam obok Frankfurtu nad Menem... Szkoda. No ale zobaczymy.

A u ciebie jak? Nadal się starasz?
 
Marna szansa mimo tak świetnych warunków wd lekarza. Bla bla.

5 pęcherzyków pękniętych, endo 10 mm, pełno śluzu i cała wypełniona płynem zatoka Douglasa.

Generalnie doktorek chyba coś brał i tam mu się coś radość udzieliła ;)
[emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji108][emoji110][emoji110][emoji110]
Hej dziewczynki [emoji3059]

U mnie sprawa wygląda tak, że wczoraj dostałam plamień dziwnego koloru, w każdym bądź razie nie był to już normalny śluz. Dzwoniłam na taką poradnię u siebie i kazali przyjechać na badania, bo ciężarne są brane szybko pod uwagę w szczególności gdy się coś dzieje.

Już panika całą się trzęse, plamienie delikatnie pojawiło się znowu- więc stwierdziłam że jadę.

Po przejściu wszystkich koronaworusowych procedur w końcu Pani Doktor zabrała mnie na badanie. Ale.. był jeden warunek, iż wyrażam zgodę na hospitalizację. Nie miałam innego wyjścia- plamienie pojawiło się znowu, sobota wieczór nikt mi nie wykona USG...
Musiałam się zgodzić, przyczyn plamien nie znaleźli, na szczęście z moim żelkiem wszystko dobrze ma 2,5 cm i puściła mi serduszko [emoji173]

Od teraz będę brała luteinę.
Zagadałam z tą Panią Doktor, że skoro muszę już tu koniecznie zostać to czy mogę prosić 9 badania, które zlecił mi lekarz A miałam je w sumie robić w Poniedziałek ( toxo, igm itp itd) powiedziała, że ni dobra.

Teraz nie mogę spać, głowę mi rozsadza, od wczorajszego obiadu nic nie jadłam, bo kolacji mi już nie pozwolili zjeść.

Także taka sytuacja.
3mam kciuki żeby wszystko było dobrze.[emoji120] Takie plamienia często nie zwiastuja niczego złego, będzie dobrze. [emoji531]moc jest z Tobą [emoji531]
 
reklama
Aplikacja polaczoma z detektorem 😊 se sklepuplay jest do pobrania ale od detektora jest kabelek ktory podpina sie pod telefon i dopiero aplikacja dziala
A jak się nazywa ta aplikacja?
I czy musi być specjalny detektor czy byle jaki?
Też bym chciała taki filmik. To jest pamiątka na całe życie 😉
 
Do góry