reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny, miewacie skórcze przepowiadające?
Tak
Ja mam już od jakiegoś czasu
Spina mi się brzuch na kilkanaście sekund i boli jak ból miesiączkowy
Bywały dni ze miałam po kilka kilkadziesiąt nieregularnych skurczy w ciągu dnia i nocy
Ale odkąd biorę magnez ta liczba się zmniejszyła do kilku ale i tak odczuwam je dosyć wyraźnie
 
reklama
Tak
Ja mam już od jakiegoś czasu
Spina mi się brzuch na kilkanaście sekund i boli jak ból miesiączkowy
Bywały dni ze miałam po kilka kilkadziesiąt nieregularnych skurczy w ciągu dnia i nocy
Ale odkąd biorę magnez ta liczba się zmniejszyła do kilku ale i tak odczuwam je dosyć wyraźnie
Tez tak mam i to od dawna... wczoraj mąż był w pogotowiu bo zaczęło się dość regularnie od popołudnia..... w nocy jakos pospałam ale od rana ból w dole pleców i jakies mega zmęczenie..... ktoś wie w którym tyg urodziła nasza lipcowa mama? Myślałam, że będę pierwsza bo termin z om na 2.07 i się obawiam że u mnie będzie wcześniej
 
Dziewczyny, miewacie skórcze przepowiadające?
Tak, od 30 tygodnia mam 🙂 moja lekarz mówiła, że to bardzo dobrze, macica się trenuje przed porodem 💪 i jak się okazało, niestety niektóre dziewczyny te skurcze nie maja w ogóle do samego porodu...
Także powinnaś się cieszyć, że te skurcze masz 🙂👍🏻
Jeśli chodzi o odczuwanie, to to albo mocne napięcie brzucha (na kilka kilkanaście sekund macica jest jak kamień) albo odczucie podobne do tego jak przed miesiączką. Czasami jak idę na spacer, to w ciągu godziny mogę mieć do 5-6 skurczów, ale tak naprawdę nie mam od tego jakiegoś dyskomfortu 🙂 korzystając z okazji, staram się prawidłowo oddychać pod czas skurczu.

Oby takie skurcze były pod czas porodu hehe 😅😅 ale wiadomo, że takich nie będzie 😆
 
Tez tak mam i to od dawna... wczoraj mąż był w pogotowiu bo zaczęło się dość regularnie od popołudnia..... w nocy jakos pospałam ale od rana ból w dole pleców i jakies mega zmęczenie..... ktoś wie w którym tyg urodziła nasza lipcowa mama? Myślałam, że będę pierwsza bo termin z om na 2.07 i się obawiam że u mnie będzie wcześniej
Ciężko powiedzieć w którym tygodniu była bo pisała że miała nieregularne bardzo cykle i chociaż jej wychodziło koło 33-tego tygodnia (z tego co pamiętam) to lekarz jej powiedział że ciąża jest młodsza.

A dlaczego się obawiasz, że u Ciebie będzie wcześniej?

Spakowałam w końcu torbę do szpitala 💪💪💪 jestem z siebie dumna 😅
 
reklama
Do góry