reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Jeszcze za bardzo nie ogarniam tego forum. To moja trzecia ciąża ale mam stres jak przy pierwszej. Trochę zwlekałam z napisaniem tutaj, chyba ze strachu przed nakrecaniem się, ale doszłam do wniosku, że nikt nie zrozumie tak kobiety w ciąży jak druga ciężarna:) termin mam na ok. 21 styczeń apka pokazuje, że to 9tc. Na pierwszym usg byłam na samym początku i był tylko pęcherzyk, potem nie miałam objawów jakiś czas i już się bałam. Potem zaczęło się rozkręcac ale teraz znowu czuje się dobrze i wiadomo w głowie głupie myśli... w tym tygodniu idę na usg i mam nadzieję zobaczyć dzidziusia. Poza tym jestem mama 2 chłopaków. Pozdrawiam i nie wiem trochę Was czytałam ale nie dam rady wszystkiego więc jak się powtórzę z pytaniem to sorry:)
 
reklama
Może coś na poprawę humoru w pochmurny dzień sprawdzalyscie kiedyś ten kalendarz? Mi się z synem sprawdziło mniej więcej kiedyś obliczalam rodzeństwo siebie męża itd też się sprawdza tylko na wiek trzeba patrzeć ukończony nie rocznikowi czyli np jak kończę 32 w listopadzie to patrzę 31 kiedy zaszłam w ciążę Zobacz załącznik 1134138
Dwaj chłopcy się sprawdzili teraz wychodzi dziewczynka [emoji1696][emoji1696]
 
Dziękuje wam za wsparcie. To jest duża emocjonalna pomoc. Mam nadzieję, że nie psuje wam nastroju i nie stresuję was moja sytuacją za bardzo.
Dalej czekasz?
Pytanie z innej beczki wpołzyjecie normalnie?
Tak :) unikam jedynie niektórych pozycji, bo boli mnie wtedy brzuch z prawej strony
A myślałyście może o zakupie detektora tętna ? Ja się skłaniam do tego bo wariuje, tylko mąż mówi, że absolutnie - nie, bo będę chodziła z nim przyklejonym do brzucha 24/7 [emoji28]
Nie
 
reklama
Ja dziś po wizycie którą miałam o 12:00

Niby wszystko okey ale na ostatniej wizycie 29.05 wychodziło 7w2d a teraz 16.06 8w6d , ginekolog powiedział że o tydzień młodsza i to mnie martwi a tak po za tym wszystkie wyniki dobre..

Kolejna wizyta 30.06 g12:30
Prenatalne 08.07 g8:00
 
Do góry