reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy...

reklama
Rowniez bylam 6 razy w ciazy i test zawsze byl ok. 6 tygodnia, tak pokazywalo USG zawsze. Niestety 4 pierwsze stracone, ale z 2 ostatnich sie udalo [emoji4] mam nadzieje,ze i z ostatnia sie uda w miare szybko [emoji17]
Ty chociaż masz 2 pociechy w domu. Ja straciłam każda ciąże na wczesnym etapie prócz 3 ciąży bo w 14tc więc to już nie taka wczesna. Walczymy nadal o pierwszego bobasa.
 
Ty chociaż masz 2 pociechy w domu. Ja straciłam każda ciąże na wczesnym etapie prócz 3 ciąży bo w 14tc więc to już nie taka wczesna. Walczymy nadal o pierwszego bobasa.
Bardzo mi przykro 😪
Warto walczyc! Ja o pierwsza corke tal walczylam 8 lat, jak sie udalo zajsc w ciaze odrazu zaczelam brac zastrzyki,leli,stala kontrola i do 37 tygodnia ja donosilam,pozniej cc. Druga juz zupelnie bez lekow i urodzona w 43 tygodniu sn w Holandii- nie chcieli dac zadnych lekow- obawy do samego k9nca- na szczescie wszystko w porzadku. Zycze Ci rowniez aby udalo sie z bobaskiem! 3mam mocno kciuki ❤❤❤
 
Bardzo mi przykro [emoji25]
Warto walczyc! Ja o pierwsza corke tal walczylam 8 lat, jak sie udalo zajsc w ciaze odrazu zaczelam brac zastrzyki,leli,stala kontrola i do 37 tygodnia ja donosilam,pozniej cc. Druga juz zupelnie bez lekow i urodzona w 43 tygodniu sn w Holandii- nie chcieli dac zadnych lekow- obawy do samego k9nca- na szczescie wszystko w porzadku. Zycze Ci rowniez aby udalo sie z bobaskiem! 3mam mocno kciuki [emoji173][emoji173][emoji173]
Będę naprawdę szczęśliwa jak się uda choć z jednym nic więcej do szczęścia jest nam nie potrzebne.
Napewno dam znac [emoji3059]
Bardzo dziekuje i rowniez zycze duzo sil i wytrwalosci [emoji173]
Dziękuję i czekam na dobre wiadomosci
 
reklama
Madzia od kiedy utrzymuje Ci sie bol brzucha?
Nie ma co gdybac, musze zaczekac [emoji17] robic testow codziennie juz nie bede,bo zbankrutuje na nie w koncu [emoji23][emoji28] moze lekarz da laskawie skierowanie na bete, a jak nie to powtorze za kilka dni, bo wyczytalam, ze dopiero po 48-72h beta sie podwaja...ale dzis strasznie szczypia mnie sutki [emoji85] bol podbrzusza sie utrzymuje, nie caly czas, ale daje o sobie znak- wiec albo wczesna ciaza,albo @ tuz tuz [emoji47]
Szkoda,ze nie mam porownania, bo we wczesniejszych ciazach nie myslalam o tym az tyle, nie pilnowalam niczego dowiadywalam sie zawsze w 6 tygodniu bo spoznil sie okres,zadnych poza tym objawow tylko test pozytywny[emoji85] a tym razem bardzo bym chciala trzeciego malucha- najlepiej synka i dlatego zaczynam wariowac, bo wszystko planuje z mezem [emoji85]
 
Do góry