reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Testy...

Madzia04071990

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
15 Czerwiec 2020
Post├│w
457
Rozwi─ůzania
0
Kochane prosze o pomoc,czy widzicie blada kreske? Czy mnie i mezowi juz sie w oczach mieni ­čÖł­čÖł­čÖł od dluzszego czasu wyczekuje tych 2 kresek, dotychczas nie bylo nic, a dzis zauwazylam bladziutka kreske,w sumie nie ja tylko maz, jednak nie byla widoczna odrazu- dopiero po kilkunastu minutach,chcialam go wyrzucic, a maz mowi "2 kreske widac"... czy ta kreseczka mogla sie pojawic mimo braku ciazy? Kurcze na wizyte musze czekac,bety nie mam jak zrobic i tylko w testach nadzieja :( dotychczas nawet jasne nie wychodzily. Miesiaczke powinnam dostac 12stego czerwca, ze wzgledu na to,ze sa nieregularne to max powinnam dostac do 17 czerwca- tyle dni najczesciej spoznia sie okres,czasem 2,czasem 3 jednak nigdy nie wiecej niz 5 dni :(
Dodam,ze 8,9 i 10 czerwiec mialam bardzo skape plamienie, widoczne tylko przy podcieraniu, czasem pobolowa mnie brzuch i krzyz jak na @ , ale nadal jej nie ma...dzis zauwazylam zylki na piersiach,sutki troszke zasiniale i czasem mam wrazenie jakby mnie sutki piekly ­čÖł prosze pomozcie- bo chyba zaczynam wariowac ­čśö­čśö­čśö

Za┼é─ůczniki

reklama

k.karolina

Do┼é─ůczy┼é(a)
17 Grudzień 2018
Post├│w
4 368
Rozwi─ůzania
0
Jaki┼Ť cie┼ä si─Ö rzuca w oczy.
Jednak bardzo bardzo bladzioch.
Trzymam kciuki ­čĹŹ

k.karolina

Do┼é─ůczy┼é(a)
17 Grudzień 2018
Post├│w
4 368
Rozwi─ůzania
0
Jutro powtorze ­čÖł chyba codziennie bede powtarzac ­čÖł ten byl z wieczora,wiec pewnosci nie ma :( czy po czasie moze sie pojawic kreska mimo braku ciazy? Czy nie powinna sie wogole pojawic?
Dziekuje­čĄŚ­čĄŚ­čĄŚ
Różne historie się tutaj pojawiały.

Og├│lnie u mnie te┼╝ by┼é cie┼ä cienia i dojrza┼éam go w pracy. Nie wiem, ale rano go nie widzia┼éam. Wogole ten test mia┼éam ┼╝e sob─ů w pracy, bo szybko szybko i wrzuci┼éam do do torebki. Na przerwie patrz─Ö, a tam kreska. z wra┼╝enia poleci┼éam na bete. A tam 40­čÖł
A teraz ma 10miesiacy moja c├│rka.

Ale by┼éy przypadki pozytyw├│w, a braku ci─ů┼╝y.

Jak mogę Ci doradzić kup test z Rossmana ten zwykły facelle 10, u mnie taki bladzioch był przed okresem ale z rana.

Czekam na wie┼Ťci z rana :)

Morphi

Do┼é─ůczy┼é(a)
10 Kwiecień 2018
Post├│w
1 261
Rozwi─ůzania
0
Kochane prosze o pomoc,czy widzicie blada kreske? Czy mnie i mezowi juz sie w oczach mieni ­čÖł­čÖł­čÖł od dluzszego czasu wyczekuje tych 2 kresek, dotychczas nie bylo nic, a dzis zauwazylam bladziutka kreske,w sumie nie ja tylko maz, jednak nie byla widoczna odrazu- dopiero po kilkunastu minutach,chcialam go wyrzucic, a maz mowi "2 kreske widac"... czy ta kreseczka mogla sie pojawic mimo braku ciazy? Kurcze na wizyte musze czekac,bety nie mam jak zrobic i tylko w testach nadzieja :( dotychczas nawet jasne nie wychodzily. Miesiaczke powinnam dostac 12stego czerwca, ze wzgledu na to,ze sa nieregularne to max powinnam dostac do 17 czerwca- tyle dni najczesciej spoznia sie okres,czasem 2,czasem 3 jednak nigdy nie wiecej niz 5 dni :(
Dodam,ze 8,9 i 10 czerwiec mialam bardzo skape plamienie, widoczne tylko przy podcieraniu, czasem pobolowa mnie brzuch i krzyz jak na @ , ale nadal jej nie ma...dzis zauwazylam zylki na piersiach,sutki troszke zasiniale i czasem mam wrazenie jakby mnie sutki piekly ­čÖł prosze pomozcie- bo chyba zaczynam wariowac ­čśö­čśö­čśö
Powt├│rz i najlepiej nie na tym, niebieskie lubia robic takie cienie ja mialam wyra┼║niejszy jeszcze a ci─ů┼╝y nie by┼éo najlepiej kup jakis r├│┼╝owy :)

Madzia04071990

Do┼é─ůczy┼é(a)
15 Czerwiec 2020
Post├│w
457
Rozwi─ůzania
0
Różne historie się tutaj pojawiały.

Og├│lnie u mnie te┼╝ by┼é cie┼ä cienia i dojrza┼éam go w pracy. Nie wiem, ale rano go nie widzia┼éam. Wogole ten test mia┼éam ┼╝e sob─ů w pracy, bo szybko szybko i wrzuci┼éam do do torebki. Na przerwie patrz─Ö, a tam kreska. z wra┼╝enia poleci┼éam na bete. A tam 40­čÖł
A teraz ma 10miesiacy moja c├│rka.

Ale by┼éy przypadki pozytyw├│w, a braku ci─ů┼╝y.

Jak mogę Ci doradzić kup test z Rossmana ten zwykły facelle 10, u mnie taki bladzioch był przed okresem ale z rana.

Czekam na wie┼Ťci z rana :)
Niestety w PL nie mam mozliwosci kupic testu :( napewno dam znac rano. A kiedy powinien wyjsc taki wyrazny test? Liczy sie od miesiaczki czy od owulacji? Wedlug moich obliczen, moglby to byc dopier 2-3 tydzien, ale nie chce sie az tak nakrecac. Jednak gdziea ta nadzieja jest ­čĄŚ

Madzia04071990

Do┼é─ůczy┼é(a)
15 Czerwiec 2020
Post├│w
457
Rozwi─ůzania
0
Powt├│rz i najlepiej nie na tym, niebieskie lubia robic takie cienie ja mialam wyra┼║niejszy jeszcze a ci─ů┼╝y nie by┼éo najlepiej kup jakis r├│┼╝owy :)
Wczesniej probowalam inne, ale blady cien pojawial sie dopiero po kilku godzinach... albo wcale...teraz kupilam te, bo juz chyba nie mam za duzego wyboru,wszystkie robilam ­čÖł

Za┼é─ůczniki

Fado123

Do┼é─ůczy┼é(a)
22 Styczeń 2019
Post├│w
4 775
Rozwi─ůzania
3
Po czasie ,si─Ö nie liczy ,nie sugeruj si─Ö nim ,powt├│rz rano

k.karolina

Do┼é─ůczy┼é(a)
17 Grudzień 2018
Post├│w
4 368
Rozwi─ůzania
0
Niestety w PL nie mam mozliwosci kupic testu :( napewno dam znac rano. A kiedy powinien wyjsc taki wyrazny test? Liczy sie od miesiaczki czy od owulacji? Wedlug moich obliczen, moglby to byc dopier 2-3 tydzien, ale nie chce sie az tak nakrecac. Jednak gdziea ta nadzieja jest ­čĄŚ
Mi wyszed┼é taki fajny, ┼╝e kreski by┼éy obie idealnie bordowe dopiero 4dni po spodziewanej miesi─ůczce.
A bladzioch był 12dni po domniemanej owulacji. Jednak nie miałam monitoringu, tylko dziki temperaturze wiedziałam. :)

Ale fakt, mogła być później owulacja u Ciebie, itd.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Testy alergiczne u niemowlaka Potrzebuj─Ö porady 19
A Testy owulacyjne Staramy si─Ö 1
N 47 dzie┼ä cyklu, brak miesi─ůczki, testy negatywne Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 2
Majcia1007 Testy owulacyjne Potrzebuj─Ö porady 8
Leneczka12 Testy owulacyjne Potrzebuj─Ö porady 6
A Temperatura a testy owulacyjny. Nietypowa obserwacja Potrzebuj─Ö porady 21
M Negatywne testy ale dziwny okres Potrzebuj─Ö porady 2
Coobra98 Negatywne testy owulacyjne w ci─ů┼╝y Staramy si─Ö 4
A Testy czy temperatura? Staramy si─Ö 6
J Testy Staramy si─Ö 1
M Testy negatywne - brak miesi─ůczki Potrzebuj─Ö porady 7
Madzia04071990 Testy owulacyjne- pomocy dziewczyny ­čÖł Staramy si─Ö 21
Justi1234 Testy owulacyjne Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 62
L Testy ci─ů┼╝owe z moczu i beta HCG z krwi Staramy si─Ö 3
Domi9534 Testy Staramy si─Ö 106
Kobieta87 14 dni brak @ testy negatywne Staramy si─Ö 42
Justi1234 Testy owulacyjne Staramy si─Ö 26
Domi9534 Testy Staramy si─Ö 28
Domi9534 Testy owulacyjne Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 29
aneta0151 Testy owulacyjne a temperatura Staramy si─Ö 14
M Testy owulacyjne Staramy si─Ö 16
IsabellaW Testy owulacyjne s─ů do kitu ! Staramy si─Ö 26
C Trzy testy... Staramy si─Ö 32
Madzia04071990 Plamienie,brak miesiaczki i negatywne testy. Pomocy :( Staramy si─Ö 12
Pola96 mieszane uczucia testy owulacyjna Potrzebuj─Ö porady 6
Pola96 Czy te testy da pozytywne . Potrzebuj─Ö porady 8
M Czy testy si─Ö myl─ů? Potrzebuj─Ö porady 2
młoda1994 Testy owulacyjne Staramy się 6
P Testy owulacyjne - potrzebuj─Ö pomocy Potrzebuj─Ö porady 5
A testy owulacyjne clearblue i stymulacja owulacji Potrzebuj─Ö porady 9
Zdziwiona ­čÖä Testy owulacyjne facelle Staramy si─Ö 38
Sylwia maybe baby Testy owulacje Potrzebuj─Ö porady 8
D czy to ci─ů┼╝a? Staramy si─Ö 31
Dominika96o Wczesna ci─ů┼╝a??! Potrzebuj─Ö porady 14
Emilcia88 Pierwsze starania- testy owu Potrzebuj─Ö porady 26
KasiaRyba Test pozytywny, USG 2 mm zarodek, minęło 7 dni , ale testy już negatywne Potrzebuję porady 36
Angelika Prus Testy beta kiedy? Potrzebuj─Ö porady 9
R Pozytywne testy ci─ů┼╝owe a brak p─Öcherzyka ? Potrzebuj─Ö porady 7
N Pozytywne testy ci─ů┼╝owe, ujemna beta hcg Potrzebuj─Ö porady 26
Dmalw Pytanie o testy pappa Potrzebuj─Ö porady 26
Michalina1993 Testy Owulacyjne Potrzebuj─Ö porady 7
F Testy owulacyjne Potrzebuj─Ö porady 12
Arlu┼Ť Witam was kochane do┼é─ůczam do grupy dwa pozytywne testy i troch─Ö obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
I Testy owulacyjne Potrzebuj─Ö porady 41
Dzola83 Testy owulacyjne Potrzebuj─Ö porady 2
Dmalw Testy ci─ů┼╝owy facelle - interpretacja Potrzebuj─Ö porady 28
B Testy owulacyjne a okres Potrzebuj─Ö porady 4
N Testy owu Potrzebuj─Ö porady 16
A negatywne testy a jednak ciaza Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 45
1 Testy ci─ů┼╝owe Potrzebuj─Ö porady 2