reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy-Wynik hcg 11dpo za wcześnie?

Ciociaklocia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
55
Dziewczyny mam problem, otóż staramy sie z mężem od roku o dzidzię, ale niestety bezskutecznie, po pół roku wprawdzie był cień szansy, blada kreseczka, tydzień spóźnienia @ ale za niski progesteron i doszło do samoistnego poronienia. Teraz już jestem mądrzejsza, po wielu wynikach badań. Zbiłam tsh z 4,5 na 1,25 (biorę euthyrox 50), od owulacji przez 10dni biorę duphaston aby podwyższyć progesteron i ewentualnie podtrzymać ciążę. Niestety jak do tej pory nic. W ostatnim cyklu zrobiłam badanie prolaktyny, wyszła podwyższona, otrzymałam dostinex(którego jeszcze nie wzięłam bo byłam w momencie owulacji gdy mi go przepisano).
Owulacja była 5/6 czerwca, do wczoraj brałam duphaston, dzisiaj rano test z moczu - negatywny, test hcg <2(norma w lab <4), pierwszy raz w życiu go robiłam, bo tak mi zaleciła ginekolog, ale czy aby nie za wcześnie aby dowiedzieć sie czy jest ciąża? Teoretycznie powinnam już odstawić duphaston(bo bierze się go przez 10dni tylko) i czekać na @,ale nurtuje mnie bardzo ważna rzecz - mam jutro umówione badanie, rezonans stawu kolanowego, czy mogę to badanie zrobić? Ta beta hcg już nie ma szans wzrosnąć? Bo jeśli bym była w ciąży to rezonansu zrobić nie mogę, a czekałam na to badanie bardzo długo. Podpowiedzcie dziewczyny czy u was się przydarzyło że hcg wzrosło dopiero po 12dniu?
 
reklama
Wogóle w szoku jestem, że tyle osób zmaga się z tym co ja... Tyle par pragnie tej chociażby cienkiej, bladej kreseczki, która da nadzieję na to, że jednak tym razem się uda i będziemy mieli w końcu dziecko, istotę, która wraz z nami utworzy pełną rodzinę ☺️
Nam niestety znów nie było dane 😔beta w środę wyszła za niska, w czwartek zrobiłam test, wyszedł negatywny, a w piątek dostałam plamienia... A w sobotę rano obudziłam mnie @...Nawet nie zdążyłam zrobić testu, a planowo miała wystąpić dzisiaj. No nic rozpoczynamy nowy cykl, tym razem na próbę rozpoczynam brać Dostinex 😉
Trzymamy za siebie kciuki! ☺️Liczę, że któraś z nas w tym cyklu zobaczy grubą krechę 😁😅
 
reklama
Wogóle w szoku jestem, że tyle osób zmaga się z tym co ja... Tyle par pragnie tej chociażby cienkiej, bladej kreseczki, która da nadzieję na to, że jednak tym razem się uda i będziemy mieli w końcu dziecko, istotę, która wraz z nami utworzy pełną rodzinę ☺
Nam niestety znów nie było dane 😔beta w środę wyszła za niska, w czwartek zrobiłam test, wyszedł negatywny, a w piątek dostałam plamienia... A w sobotę rano obudziłam mnie @...Nawet nie zdążyłam zrobić testu, a planowo miała wystąpić dzisiaj. No nic rozpoczynamy nowy cykl, tym razem na próbę rozpoczynam brać Dostinex 😉
Trzymamy za siebie kciuki! ☺Liczę, że któraś z nas w tym cyklu zobaczy grubą krechę 😁😅
Hej trzymam kciuki za Ciebie. U mnie teraz 1/2 owu.
 
Dziś robiłam test owu i wychodzi mi dziś /jutro trochę wcześnie 11/12 dc.
U mnie 10 dc a do owulacji jeszcze chwila, u mnie różnie z tym bywa, ostatnio 15/16 dc a poprzednie miesiące to bywała nawet 18/19dc, ale biorąc pod uwagę że ostatni cykl trwał 29dni to zacznę się testować od jutra 😉
Do tej pory nie miałaś tak wcześnie owu? Jak długie masz cykle?
 
U mnie 10 dc a do owulacji jeszcze chwila, u mnie różnie z tym bywa, ostatnio 15/16 dc a poprzednie miesiące to bywała nawet 18/19dc, ale biorąc pod uwagę że ostatni cykl trwał 29dni to zacznę się testować od jutra 😉
Do tej pory nie miałaś tak wcześnie owu? Jak długie masz cykle?
Nie tak wcześnie nie miałam. 28 dni, ale po przedni wydłużył się o 6 dni.
 
U mnie 10 dc a do owulacji jeszcze chwila, u mnie różnie z tym bywa, ostatnio 15/16 dc a poprzednie miesiące to bywała nawet 18/19dc, ale biorąc pod uwagę że ostatni cykl trwał 29dni to zacznę się testować od jutra 😉
Do tej pory nie miałaś tak wcześnie owu?Jak długie masz cykle?
A ja wczoraj miałam ciemniejszą tą kreskę, a dziś jaśniejszą. Tak wygląda jakbym jeszcze raz podchodziła do owu.
 
A ja wczoraj miałam ciemniejszą tą kreskę, a dziś jaśniejszą. Tak wygląda jakbym jeszcze raz podchodziła do owu.
Skoro wczoraj miałaś ciemniejszą kreskę niż dzisiaj tzn ze była wczoraj. Testy owu powinno się robić w godzinach późno popołudniowych bądź wieczornych i na 2 godziny przed powinno się ograniczyć picie. Może miałaś za bardzo rozcieńczony mocz?
Spróbuj jeszcze dzisiaj wieczorem 😉
 
Skoro wczoraj miałaś ciemniejszą kreskę niż dzisiaj tzn ze była wczoraj. Testy owu powinno się robić w godzinach późno popołudniowych bądź wieczornych i na 2 godziny przed powinno się ograniczyć picie. Może miałaś za bardzo rozcieńczony mocz?
Spróbuj jeszcze dzisiaj wieczorem 😉
Próbowałam wieczorem byl ciut jaśniejszy niż poprzedni tzn że owu. miałam w 11 dc. Zobaczymy co dalej bo od 20dc mam brać luteinę.
 
reklama
Do góry