reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja dopiero 04.11 i ani dnia wcześniej ;) A dziś mnie tak wszystko boli dookoła, jakbym co najmniej w 9 miesięcu byla. I czuję, jakby mi ktoś igly w pochwe wbijał. Ciekawe doznania w ciąży 😂
 
Ooo taki termin miałam dwa lata temu z córką, a urodziłam tydzień później czyli 18.8.2018 i to o godzinie 18.15 hehe szczęśliwy termin masz co nie znaczy, ze zyczę Ci chodzenia w ciaży do końca sierpnia hehe musisz po smakować trochę lata z maluchem 🙂
U Ciebie będzie dwojka z sierpnia. Fajnie, urodziny zrobisz 2w1:D
Ja nawet nie chce do końca sierpnia, bo jak będą upały to nie wiem jak to przeżyje:p Koniec lipca/ początek sierpnia będzie ok;)
 
U Ciebie będzie dwojka z sierpnia. Fajnie, urodziny zrobisz 2w1:D
Ja nawet nie chce do końca sierpnia, bo jak będą upały to nie wiem jak to przeżyje:p Koniec lipca/ początek sierpnia będzie ok;)

Mój mąż powiedział, ze teraz będzie omijał okolice listopada i grudnia, zeby znowu na sierpień nie trafić hehe no właśnie odnośnie tego kłucia w pochwie. Też to macie? I czy Was też tak do przodu ciągnie i kręgosłup boli? Ciekawe jak to jest gdy się całą ciążę normalnie funkcjonuje.
 
Mój mąż powiedział, ze teraz będzie omijał okolice listopada i grudnia, zeby znowu na sierpień nie trafić hehe no właśnie odnośnie tego kłucia w pochwie. Też to macie? I czy Was też tak do przodu ciągnie i kręgosłup boli? Ciekawe jak to jest gdy się całą ciążę normalnie funkcjonuje.
Dzis mnie tak kłuje w pochwie dziwnie. A kręgosłup ma obciążenie, dziecko uciska, zmienia sie środek ciężkości ciężkości to i boli. Tak sobie tłumaczę
 
reklama
Do góry