reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2020: Warszawa

Ja też myślę albo o Inflanckiej, albo o Madalińskiego.
Nie mogę się zdecydować ani znaleźć punktu zaczepnego, który by przeważał na korzyść jednego ze szpitali.
 
reklama
Ja też myślę albo o Inflanckiej, albo o Madalińskiego.
Nie mogę się zdecydować ani znaleźć punktu zaczepnego, który by przeważał na korzyść jednego ze szpitali.
Niestety ja nie jestem jeszcze bardzo w temacie. Inflancka jest ok, ale nie ma patologii ciąży. Madalińskiego ma bardzo dobre opinie, ale jest bardzo oblegany - prawie każda chce rodzic na madalinskiego lub na zelaznej. Ja sobie daje czas na decyzje, ale jezeli bedzie wszystko dobrze to mocno rozwazam inflancką, solec, czerniakowską.
 
Czesc;) też jestem z Warszawy termin mam na 27 listopada:) właśnie zastanawiam się nad szpitalem albo Inflancka albo Madalińskiego:) a dziewczyny jeśli chodzi o szkole rodzenia w obecnych czasach to s klaniacie się bardziej na stacjonarne czy on-line?
 
Czesc;) też jestem z Warszawy termin mam na 27 listopada:) właśnie zastanawiam się nad szpitalem albo Inflancka albo Madalińskiego:) a dziewczyny jeśli chodzi o szkole rodzenia w obecnych czasach to s klaniacie się bardziej na stacjonarne czy on-line?
Hej:) Ja myslalam o stacjonarny ale jak sytuacja sie pogorszy to nie bede sie przy tym upierać. Kursy polecane są chyba od 28 tygodnia:) Inflancka i Madalinskiego maja szkoly rodzenia - dla osob zameldowanych w Warszawie za darmo.
 
Czesc;) też jestem z Warszawy termin mam na 27 listopada:) właśnie zastanawiam się nad szpitalem albo Inflancka albo Madalińskiego:) a dziewczyny jeśli chodzi o szkole rodzenia w obecnych czasach to s klaniacie się bardziej na stacjonarne czy on-line?
Ja zaczęłam kurs stacjonarny, jak na razie wszystko ok. Jakoś wolę taki kurs od wersji online.
 
Dziewczyny a jak chodzicie na usg to same czy z partnerem? Pytam gdyż w mojej placówce niestety z uwagi na wirusa mogę być tylko ja i myślę ze tak jest w większości Ale może akurat ;)
 
reklama
Niestety myślę ze do naszych porodów niewiele się zmieni ;) ja nagrywał badania na płytkę więc zawsze to coś;) J chciałam mojego na jedno badaniechociaż zabrać bo jednak jak na żywo się widzi to takie cudowne uczucie no ale trudno:) w sumie najważniejsze zdrowko teraz ;)
 
Do góry