reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Shiba, a jak ty się czujesz?? Kiedy lekarz da wam zielone światło by znowu zacząć starania, pewnie z trzy miesiące tak zwykle radzą, ale są też głosy że jak najszybciej bo organizm jest zaprogramowany na tryb ciąża, obyś szybko znów zaszła w zdrową ciążę, tego ci życzę
 
reklama
Ja myślę że tak na początku sierpnia. A kiedy tobie owulacja przypada? 😊
Szczerze nie wiem mam zalecenia takie by od 5-9dc brać clo potem sex w 12,14,16, oczywiście ja jeszcze dołożyłam 18 dc a zaczęłam od 10dc. Potem będę czekać do 7.08no bo wtedy kończy mi się wolne i wracam do pracy, obym nie musiała.
 
Szczerze nie wiem mam zalecenia takie by od 5-9dc brać clo potem sex w 12,14,16, oczywiście ja jeszcze dołożyłam 18 dc a zaczęłam od 10dc. Potem będę czekać do 7.08no bo wtedy kończy mi się wolne i wracam do pracy, obym nie musiała.
Trzymam mocno kciuki ☺️ u mnie dziś 16 DC 🙂 bardzo dużo śluzu płodnego. Ciekawe... 🤔🙂
 
No o to chodzi, jakby każdy mógł być chudy, to nie było by grubasków. Wiele razy próbowałam.
Oj ja też i nawet trzy razy ważyłam juz63 kg i zawsze wracało, ja bym musiała wiecznie być na diecie, a ja lubię dobre jedzenie i wcale nie żrę dużo, prędzej nie systematycznie bo rano śniadanie potem długo nic i potem późny obiad i kolację, że słodyczy zrezygnowałam już dawno, nie raz coś podjem ale baaardzoo rzadko, ale lubię słone i to mnie gubi nie jem często ale jednak
 
Hej piękne . Co do pluci jest mi to całkowicie jakoś obojętne co będzie. Kilka może kilkanaście stron wcześniej opisywałam swoją historię ale może przypomnę z synem byłam otyła zaczynałam ciążę z wagą 105 kg syn skończył właśnie 3 latka a ja 16 miesięcy temu poddałam się właśnie resekcji żołądka moja waga na dziś 12 tydz ciąży to 69.9 kg więc juz nie mam otyłości ale że ten wątek był mi najbliższy w ciąży z synem i bardzo Was rozumiem temu tu pisze. Pamiętam że byłam też na majowych mamach ale tam dziewczyny nie miały takich problemów jak ja z otyłością czytałam je ale kochałam to forum było nas sporo temu przy kolejnej ciąży szybko tu wróciłam 😘 miłego dnia 😁
Super że jesteś 😘no i że podjęłaś walkę o swoje zdrowie, teraz to ty laska 🙂ja też byłam na innych forach ale jestem mało aktywna jakoś nie umiem się tam odnaleźć, tam laski po 54-60 kg no może jakaś 80 się trafi jedna na 100, ja tam nie pasuję
 
Super że jesteś 😘no i że podjęłaś walkę o swoje zdrowie, teraz to ty laska 🙂ja też byłam na innych forach ale jestem mało aktywna jakoś nie umiem się tam odnaleźć, tam laski po 54-60 kg no może jakaś 80 się trafi jedna na 100, ja tam nie pasuję
Tak jak ja. Nie mogę się odnaleźć tam gdzie osoby ważące 50 kg narzekają że są grube 🤔☺️☺️
 
Masz jakieś objawy owulacji? Robiłaś testy owulacyjne?
Tak robię facelle z rosmana, ale jeszcze nie mam pozytywa, a wczoraj miałam lekkie kłucie z prawej strony pewnie jajnik się szykuje, a tak to mam inne dziwne objawy jak uderzenia gorąca ni z tego ni z owego nagle mnie taka fala zalewa i strasznie mnie wypryszczyło normalnie cała buzia a ja nie mam takiej tendencji do pryszczy, akurat buzię mam ładna 😛w przeciwieństwie do reszty moich wad
 
reklama
Do góry