reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Witam ;p ja mam trojaczki to tym bardziej nie dotrzyma do stycznia

Ojej 😍 ja czuje się juz jak słoń i śmieje się ze niedługo to będę podwójna ciężarówka 😱🙈 tyle, ze lekarz na każdej wizycie wytyka ze jestem szczupła bo pewnie nie wypada mu powiedzieć chuda. Jesteście 3o 3k ? Czy jakos inaczej ? Jak się czujesz ? Duże juz są dzidziulki ? 🙂
 
reklama
Ojej 😍 ja czuje się juz jak słoń i śmieje się ze niedługo to będę podwójna ciężarówka 😱🙈 tyle, ze lekarz na każdej wizycie wytyka ze jestem szczupła bo pewnie nie wypada mu powiedzieć chuda. Jesteście 3o 3k ? Czy jakos inaczej ? Jak się czujesz ? Duże juz są dzidziulki ? 🙂
Ja mam juz brzuch jak w 8 mscu a chudne caly czas ja mam ciążę dwukosmowkowa trojowodniowa blizniaki jednojajowe i blizniak obok ;)
 
Samopoczucie zalezy od dnia,ale upał mi nie służy w tym nadciśnienie mam i ciagle zawroty dzieciaki jak pukaja to boli jak cholera o kroczu nie wspomne ;p
 
Ja mam juz brzuch jak w 8 mscu a chudne caly czas ja mam ciążę dwukosmowkowa trojowodniowa blizniaki jednojajowe i blizniak obok ;)

Ooo to ciaza poziom level hard 😊 co ile chodzicie na wizytę ? My na początku co 2 tygodnie (poprzednia ciaza przestała się rozwijać w 10 tygodniu w listopadzie tamtego roku) teraz mamy wizyty co 3. Na plusie 1,3 kg. Ale ogólnie na nic nie mam siły, chodzę jak cień i tylko jem jakieś tabletki to magnez to witaminy to osłonowe i za każda wizyta cos nowego do łykania. A przy każdej mam odruch wymiotny 🤦🏼‍♀️
 
Hej dziewczyny. Byłam kilka dni u kuzynki, a tam zasięg internetu tragiczny. Wróciłam i zaczęłam mocno krwawić, ale na szczęście już wszystko w porządku. Okazało się, że to po współżyciu, ale przerażona byłam. Nie sposób Was nadrobić, bo to kilkadziesiąt stron, mam nadzieję, że z wami i dzidziusiami wszystko w porządku.
 
Z szybszym porodem ? A czemu ? Będzie monitorowany dzieciaczek pod względem wagi i ktg od 36 tygodnia podajże jak nie wcześniej. Mój Synuś urodził się w cukrzycy 9 dni przed terminem naturalnie. Dobry plus tego taki, ze niewiele przytyjesz i będzie łatwiej urodzić ☺😊
Ja z córką miałam również cukrzycę ciążową i byłam na insulinie. Są zalecenia aby kobiecie na insulinie zakończyć ciążę 2 tyg. Przed terminem A na diecie tydzień. Córka urodzona akurat 2 tyg. Przed. Rodzilam 2 dni... pierwszy dzień to indukcja A drugi to już samo poszło... :)
 
Ja z córką miałam również cukrzycę ciążową i byłam na insulinie. Są zalecenia aby kobiecie na insulinie zakończyć ciążę 2 tyg. Przed terminem A na diecie tydzień. Córka urodzona akurat 2 tyg. Przed. Rodzilam 2 dni... pierwszy dzień to indukcja A drugi to już samo poszło... :)
O widzisz A ja na diecie cukrzycowej i nic mi jak na razie nie mówił lekarz;/
 
reklama
Ja z córką miałam również cukrzycę ciążową i byłam na insulinie. Są zalecenia aby kobiecie na insulinie zakończyć ciążę 2 tyg. Przed terminem A na diecie tydzień. Córka urodzona akurat 2 tyg. Przed. Rodzilam 2 dni... pierwszy dzień to indukcja A drugi to już samo poszło... :)

Ooo to ciekawe 🤔 my byliśmy na diecie.
Teraz tez jestem juz po jednym ulepku, o dziwo wyszło dobrze i nawet całkiem niezłe przeszliśmy te 2h po wypiciu 😊
 
Do góry