reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Jestem po wizycie[emoji4] pęcherzyki ładnie rosną[emoji846] dołożyli mi zastrzyk z orgulatronu dziś jutro i w pon. Odrazu mówię że u mnie zaszła reakcja alergiczna czyli po wkuciu czerwona skóra swędzi i piecze w środku jakby pszczoła ugryzła[emoji1751] do zniesienia ale mało komfortowe uczucie[emoji849] w pon kolejny podgląd[emoji123]
Orgalutran u każdej wywołuje taki rumień bo ja tez to miałam. Tylko ze mi kazali robić zastrzyk wieczorem przed spaniem to nawet nie reagowałam. Rano już go nie było. Niestety taka reakcja na ten lek
 
A i ja się wtrące ;) ... ja biore cetritide i tez jest właśnie na to żeby pęcherzyki nie pękly i nie dostaly sie do jajowodu [emoji848][emoji2955]
Tak ten tez 😊 jest dużo rodzajów tych blokerów 😊 ja brałam 2 Rozne w 2 stymulacjach - za pierwszym razem brałam Orgalutran a za drugim Fyremandel - działanie to samo
 
Dziewczyny zrobiłam test :) jeszcze się nie cieszę, ale.... 😭 jadę na betę wyniki pewnie jutro...
 

Załączniki

  • 215894A3-6E0E-4EE6-918F-D9D2FAE77549.jpeg
    215894A3-6E0E-4EE6-918F-D9D2FAE77549.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry