cafe1997
Fanka BB :)
Teoretycznie balonik powoduje rozwarcie do 4 cm. I zakłada się właśnie przy conajmniej 1 cm rozwarciaJa mam 1cm. ;( Liczę chociaż na 3/4cm po baloniku i podstawie do oksytocyny. To realne?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Teoretycznie balonik powoduje rozwarcie do 4 cm. I zakłada się właśnie przy conajmniej 1 cm rozwarciaJa mam 1cm. ;( Liczę chociaż na 3/4cm po baloniku i podstawie do oksytocyny. To realne?
Potwierdzam, że może tempo szybsze ale wolałam tak, niż się męczyć kilkanaście godzin 1 faza porodu 2 h 15 minut, 2 faza 10 minutMi się udało uniknąć w rezultacie wywolywania ale znam wiele historii, że chociaż jest intensywniej, to za to krócej, i niektórzy sobie to chwalili, także bądź dobrej myśli [emoji4] U mnie cały proces trwał łącznie 23h.. chodź jak najwięcej i jeśli masz do dyspozycji (I możesz) to skacz na piłce ja sobie pierwsze skurcze przeskakałm (tzn pomiędzy [emoji16]).
To oby ruszyło bo mam już dość... 12dni po terminie.Teoretycznie balonik powoduje rozwarcie do 4 cm. I zakłada się właśnie przy conajmniej 1 cm rozwarcia![]()
Czyli który Tc U Ciebie?To oby ruszyło bo mam już dość... 12dni po terminie.
41+5 dziś.Czyli który Tc U Ciebie?
To jest nadal w terminie do 42+041+5 dziś.
Dlatego dziś balonik jutro oksytocyna i później decyzja czy paprotka czy CC bo po 42 tyg. Już przenoszona jest ciąża i ryzyko rośnie. Więc mam nadzieję, że ruszy...To jest nadal w terminie do 42+0
Ja urodziłam we wtorek i wtedy wpadał 41+0![]()
I jak sytuacja?Dlatego dziś balonik jutro oksytocyna i później decyzja czy paprotka czy CC bo po 42 tyg. Już przenoszona jest ciąża i ryzyko rośnie. Więc mam nadzieję, że ruszy...![]()
Leże pod oxy na przedporodowej. Godzina za mną. Na razie jest okI jak sytuacja?![]()
Powodzenia [emoji2]Leże pod oxy na przedporodowej. Godzina za mną. Na razie jest oklekkie skurcze zaczynają się pojawiać.